Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Kontener gastronomiczny – dlaczego warto tak prowadzić swoją gastronomię?

Prowadzenie własnej działalności jest już dużym wzywaniem, a jeśli dorzucimy do tego fakt, że nasz biznes działa w branży gastronomicznej, mamy naprawdę niemałe zadanie przed sobą. Większość nowych restauracji upada w pierwszym roku działalności, więc musimy mieć dobry plan działania i dużo pasji, by utrzymać się na tak konkurencyjnym rynku. Możemy także skorzystać z rozwiązań, które pomogą w budowaniu własnej marki. Jednym z takich rozwiązań jest z pewnością kontener gastronomiczny. Dlaczego warto rozważyć taki model prowadzenia gastronomii?

Bezpieczeństwo finansowe

Choć prowadzenie swojego punktu gastronomicznego w kontenerze nie zagwarantuje ci odniesienia sukcesu, minimalizuje to także prawdopodobieństwo porażki. Przede wszystkim, zabezpieczamy naszą stabilność finansową. Prowadzenie knajpy w miejscu stacjonarnym to ogromne koszta związane z wynajmem bądź kupnem lokalu i już na tym etapie wiele przedsiębiorców traci swoją szansę. Wybierając kontener, zyskujesz czas, gdyż inwestycja jest nieporównywalnie mniejsza, a ty możesz poznać wszelkie mechanizmy, które rządzą tą branżą i pokierować swoją firmą tak, by wygenerować jak największe profity. A kontener może ci w tym tylko pomóc.

Mobilność

Co niezwykle ważne i dające dużą przewagę na rynku, to fakt, że kontenery gastronomiczne są mobilne. A to oznacza, że możesz być zawsze tam, gdzie twoi klienci. Możesz zmieniać swoją lokalizację na przestrzeni roku, dopasowując się do otoczenia – a to komfort, którego nie mają właściciele restauracji stacjonarnych. Lokalizacja blisko centrum miasta, blisko plaży, przy drodze na peron, itp., to przestrzenie, za które wielu restauratorów dałoby się zabić, a są one osiągalne dla właścicieli kontenerów.

Wyposażone od A do Z

Kontenery wyposażone są we wszystkie rozwiązania, które umożliwiają prowadzenie punktu gastronomicznego przez cały rok. Nowoczesne kontenery posiadają instalacje elektryczną, wodną, klimatyzację i izolację. Dodatkowo, w kontenerze znajdzie się miejsce na zaplecze i kuchnię, na łazienkę i przestrzeń dla gości. Nasz kontener możemy w pełni zaprojektować, by dopasować go do naszych potrzeb i wymagań. Wszystko mamy w ofercie dobrych producentów kontenerów, takich jak Mastertec. Wybór parkietu, oświetlenia i umeblowania jest w pełni zależy od nas.

Warto w biznesie postawić na rozwiązania funkcjonalne, sprawdzone i nowoczesne. Prowadzenie punktu gastronomicznego w kontenerze to właśnie takie rozwiązanie. Zapoznaj się z ofertą Matertec i wybierz swój kontener.

Home