Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 24 czerwiec 2020 22:39

GOKSiP Jordanów: "e- gablotka- otwórz oczy na kulturę "

Napisał

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie realizuje zadanie pn. "e- gablotka- otwórz oczy na kulturę "  ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu  Kultura w sieci.

 

W tym celu powstanie  nowa strona internetowa, na której zaprezentowany zostanie dorobek kulturalny gminy, a przede wszystkim działalność grup artystycznych, twórców ludowych i działalność kulturalna GOKSiP w Jordanowie.

Reali­za­cja tego zada­nia umożliwia integrację pomiędzy społecznością lokalną i stanie się impul­sem do współ­two­rze­nia i głęb­szego kul­ty­wo­wa­nia regionalnej tra­dy­cji.

Zada­nie skie­ro­wane jest do wszystkich mieszkańców jordanowskiej gminy, z uwzględnieniem osób ze specjalnymi potrzebami. Na realizację zadania otrzymaliśmy 7 tys. zł dofinansowania.

Realizacja projektu: od 20 maja  do 30 października 2020 roku.

Dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

 

asdasdasdasdas
Home