Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 22 grudzień 2014 12:54

Wigilijna opowieść spod Babiej Góry 2 - film

Napisał

Przygotowania Świąteczne idą pełną parą. W większości domów unosi się już zapach wigilijnych potraw i świeżej choinki. Jednak Święta to także czas życzeń. My także przygotowaliśmy dla Was życzenia oraz pewien ciekawy materiał... 

 

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen niespodzianek. W okresie tym dzieją się rzeczy niespotykane, dziwne, ale i przede wszystkim magiczne. Cuda, o których tu mowa to nie tylko rozmowa z psem i kotem w wigilijną noc czy wizyta nieoczekiwanego gościa  podczas wieczerzy. Boże Narodzenia to także czas przemian w ludzkich sercach i umysłach. Dlatego na te Święta chcielibyśmy życzyć Wam takich właśnie wewnętrznych przemian, które w połączeniu z miłością do bliskich Wam osób, będą dawać radość i poczucie spełnienia. Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zdrowia oraz tego, co zwykło się nazywać po prostu szczęściem. Niech te Święta będą dla wszystkich spokojne, ciepłe i rodzinne, a czas zadumy nad żłóbkiem Nowonarodzonego Jezusa  niech ożywi w Was wiarę oraz siłę na lepsze przeżycie każdego kolejnego dnia.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was również niespodziankę. Specjalnie dla naszych czytelników nagraliśmy krótką historię „z przymrużeniem oka” prosto z powiatu suskiego. Zobaczcie jak wyglądają przygotowania do wspomnianych już Świąt w rodzinie Kadelów  i  Grzeloków. Mamy nadzieję, że w tym świątecznym zawirowaniu znajdziecie chwilę czasu, aby z uśmiechem na ustach obejrzeć perypetie naszych bohaterów oraz wysłuchać życzeń, które przygotowali. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!


                                                                                                                             Dobrych Świąt Bożego Narodzenia
                                                                                                                                                             życzy
                                                                                                                             Redakcja portalu www.sucha24.pl

 

Wigilijna opowieść spod Babiej Góry 2 (2014 r.)

 

Część pierwsza Opowieści Wigilijnej (2013 r.)

Home