Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 lipiec 2020 09:15

Park Linowy "Las Przygód" kusi atrakcjami

Napisał

Wielka atrakcja znowu czeka na osoby, które spędzają w Zawoi urlop lub odwiedzą ją tylko na jeden dzień. W cieniu Babiej Góry swoje podwoje ponownie otworzył Park Linowy „Las Przygód”. Przednia i bezpieczna zabawa jest w nim gwarantowana. 

Park Linowy „Las Przygód”, zlokalizowany jest stóp Królowej Beskidów, w bezpośrednim sąsiedztwie tras rowerowych Babia Góra Trails i nieopodal toru pumptrack. To 1,5 hektara leśnej przygody i niezapomnianych wrażeń, a także ponad pół kilometra linowej zabawy w jodłowo-świerkowym lesie, gdzie na Gości czeka ponad 60 atrakcji na czterech trasach o różnej trudności.

Park przeznaczony jest dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych. Łączy rozrywkę i edukację. Pobyt w nim budzi wśród dzieci i dorosłych pasję do aktywności fizycznej i pogłębiania wiedzy na temat lasu i jego mieszkańców, a zarazem pozwala atrakcyjnie spędzić wolny czas, rozwija wytrzymałość, kondycję i koordynację ruchową. - Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wysiłek na świeżym powietrzu oraz dawka adrenaliny w bezpiecznym wydaniu. Dokładamy wszelkich starań aby pobyt u nas był udany i na długo pozostał w Państwa pamięci.– mówią właściciele.

Na terenie parku znajduje się ścianka wspinaczkowa oraz plac zabaw z trampoliną dla dzieci. Dlatego jest idealnym miejscem na odpoczynek i rekreację w gronie rodzinnym. Ale nie tylko. Organizowane są na nim przyjęcia urodzinowe, imprezy integracyjne, a także eventy przy ognisku.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i dobrą zabawę!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
Sobota, niedziela 10:00 - 19:00

fb: www.facebook.com/lasprzygod.zawoja 

instagram: www.instagram.com/lasprzygod

www.lasprzygod.pl 

Więcej w tej kategorii: « WIEDEŃSKIE OGRODY Z KLASĄ I HUMOREM
asdasdasdasdas
Home