Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 04 styczeń 2015 21:49

„Pancerniacy” z Jordanowa znów ruszą na podbój

Napisał

Metalowa grupa Panzerdivizion pracuje nad swoją druga płytą. Będzie bliztkrieg?

Grają ze sobą od połowy 2008 roku. Tomasz "Shemyaz" Jarząbek - gitara, wokal, Dominik "Jackson" Bobek - bas, wokal, Piotr "Namtar" Krzysiak – gitara oraz Adrian Bogacki – perkusja, czyli jordanowska grupa Panzerdivizion niebawem zaprezentuje swoim fanom swój nowy krążek.

Jak sama nazwa wskazuje, nazwę zespołu powstała z zainteresowania II wojna światową. W podobnym też klimacie, inspirowanym historią polski i świata,tworzą swoją muzykę. Do lekkich nie należy i nie jest dla każdego. Dla kogo więc? Jak muzycy sami, prosto i dosadnie to określają – „ dla wszystkich którzy lubią taką muzykę”.

Warto więc się przekonać i po prostu posłuchać. Zwłaszcza, że artyści pracują nad swoją druga płytą, zatytułowaną …„RUST”.

 

 

 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home