Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 19 październik 2020 16:08

Challenge ! Drużyna przyjaciół OREW Tarnawa rośnie w siłę!

Napisał

Piłkarskim gwizdkiem Adam Asanov Sędzia i Ambasador akcji rozpoczął challenge dla OREW Tarnawa. Kapitanem drużyny niezmienne jest Marek Rusinek prezenter radia RMF MAXX, który poświęcił bardzo dużo swojego czasu i energii w organizację całego przedsięwzięcia. Challenge akcji sportowej z piłkarzami Wisły Kraków już wkrótce podsumuje barwny komentator sportowy Tomasz Zimoch.

Na stronie internetowej www.orewtarnawa.pl można już zobaczyć składy drużyn i zebrane kwoty. To dzięki Waszej pomocy jesteśmy coraz bliżej wyznaczonego celu, jakim jest rozbudowa specjalistycznej placówki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej.

DOŁĄCZ I TY DO DRUŻYNY PRZYJACIÓŁ OREW TARNAWA I WRAZ Z PIŁKARZAMI WISŁY ZOSTAŃ NASZYM DARCZYŃCĄ.

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i zapraszamy do udziału w challengu !

Cel szczytny, tak więc do dzieła!

 

Ty także możesz pomóc!

nr konta bankowego PSONI KOŁO W ZAWOI 07 87990001 0020 0200 0534 0001 z dopiskiem OREW TARNAWA

Jeśli nie chcesz kopać piłki dorzuć cegiełkę i wrzuć dowolną kwotę z rzutu wolnego

zrzutka.pl/rozbudujorewtarnawa

Dzięki poszerzeniu infrastruktury naszej szkoły nasi uczniowie zyskają lepszą sprawność fizyczną i praktyczne umiejętności życiowe, które pozwolą im na samodzielne i aktywne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Już wkrótce Pan Tomasz Zimoch dokona pierwszego podsumowania naszych drużyn. Bądźcie z nami!

Do naszej drużyny dołączyli już m.in:

 

 

asdasdasdasdas
Home