Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 09 listopad 2020 14:31

Coolturalnie z Kołłątajem na hiszpańskiej scenie

Napisał

W roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie rozpoczynamy realizację Projektu „Coolturalnie z Kołłątajem na hiszpańskiej scenie!” w ramach programu POWER „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” finansowanego przez Unię Europejską. W projekcie będą brać udział uczniowie klas humanistycznych i medialno-językowych. Uczniowie w ramach przedsięwzięcia wyjadą do placówki AVE MARIA CASA MADRE w Grenadzie (południowa Hiszpania) w dwóch grupach osiemnastoosobowych. Wyjazd pierwszej grupy przewidziany jest w marcu 2021r., natomiast drugiej w maju 2021r.

 

Projekt realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszy etap będzie miał miejsce w Zespole Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie. Uczniowie będą brali udział  w zajęciach przygotowujących do wyjazdu, takich jak: kurs języka angielskiego, przygotowanie merytoryczne, kulturowe i pedagogiczne.

Drugi etap projektu realizowany będzie w Grenadzie, w placówce AVE MARIA CASA MADRE. Uczniowie z naszej i z hiszpańskiej szkoły będą brać udział w warsztatach teatralnych z wykorzystaniem technik cyfrowych oraz realizować program kulturowy.

W ramach Projektu „Coolturalnie z Kołłątajem na hiszpańskiej scenie!” uczniowie mają zapewniony transfer na lotnisko i z lotniska w Polsce i Hiszpanii. Ubezpieczenie, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem. Przewidziana jest również wycieczka po Grenadzie, całodniowa wycieczka do Malagi i Cordoby z przewodnikiem. Ponadto warsztaty tańca Flamenco. Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele z Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home