Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 23 grudzień 2020 12:10

Ćwiczyły on-line, by dać wspaniały koncert (wideo)

Napisane przez

Chór Vox Altisono nie będzie mógł dać koncertu bożonarodzeniowego przed szeroką publicznością. A już na pewno będąc z nią niemal twarzą w twarz. Chórzystki postanowiły jednak zagościć w domach swoich fanów i to już teraz.

 

"Vox Altisono z Dobrą Nowiną" to efekt pracy chóru w zupełnie nietypowej formie.

Wszystkie próby odbywały się on-line, z podziałem na głosy. Dlatego efekt końcowy dla artystek był wielką niewiadomą i jeszcze większym zaskoczeniem. Projekt zrealizowany w ramach zadania publicznego „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” przy współpracy z Gminą Jordanów zakończył się sukcesem.  

Jak duże efekty przyniosły zdalne próby pokazuje koncert, który był ich zwieńczeniem. Podczas niego gościnnie wystąpili Mariola Siepak, Piotr Bednarczyk i Jakub Bednarczyk.

 

asdasdasdasdas
Home