Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 15 grudzień 2013 19:48

Uczeń Kantego finalistą Biennale Fotograficznego!

6 grudnia 2013 r. w Galerii Sztuki Zamek odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej ogólnopolskiego 14 Biennale Fotograficznego "Z dala od zgiełku... Beskidy w obiektywie". Również w tym dniu zostały rozdane nagrody dla laureatów ufundowane przez MOK – Zamek w Suchej Beskidzkiej oraz rzeczowe, ufundowane przez Babiogórski Park Narodowy w Zawoi.

W tegorocznej edycji konkursu dla fotografów profesjonalistów i amatorów z całej Polski wziął udział uczeń klasy III Liceum Socjalnego Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim Damian Kunicki. Spośród  łącznie 155 prac nadesłanych przez wszystkich uczestników na konkurs, fotografie beskidzkiego krajobrazu wykonane przez Damiana wzbudziły zainteresowanie, zostały zauważone i docenione  przez jury. Uczeń otrzymał wyróżnienie II stopnia   i nagrodę ufundowaną przez Babiogórski Park Narodowy w Zawoi. Fotografie utalentowanego ucznia ZS im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim  można podziwiać na wystawie pokonkursowej do końca grudnia 2013 roku w Galerii Sztuki Zamek. Serdecznie gratulujemy !

                                                                                                                                      Monika B. 

 

asdasdasdasdas
Home