Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 08 styczeń 2014 11:40

Niezwykłe Jasełka w Makowie Dolnym

Napisał

6 stycznia w Szkole Podstawowej SPSK w Makowie Dolnym odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów, pod okiem nauczycieli: Jolanty Głuszek, Mirosławy Matuszyk i Izabeli Wrony.

 

 Nie były to jednak zwykłe jasełka, bowiem zostały połączone z akcją zbierania pieniędzy na rzecz chorego Julka z Białki. 
To dyrektor szkoły Pani Ewa Bekas zaproponowała, by cała społeczność szkolna włączyła się w akcję pomocy choremu dziecku. 
Na jego los nie pozostali obojętni zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i rodzice. 
Dzieci przyniosły własne maskotki, które zostały sprzedane podczas „loterii misiowej” zorganizowanej przez panie: Marię Smyrak i Bernadettę Kowalik

Udało się zebrać  1595,45zł.

Zebrani na przedstawieniu rodzice z dumą obserwowali nie tylko aktorskie poczynania swoich pociech, ale przede wszystkim ich ogromne zaangażowanie w pomoc małemu Julkowi.

Spektakl oglądał również proboszcz  ks. Kanonik mgr Tadeusz Różałowski,

G.K.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home