Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 23 styczeń 2014 13:31

Święto Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Osielcu

Uroczystość ta wpisała się na stałe w przedszkolny kalendarz imprez. Jest to bardzo radosny i długo oczekiwany dzień. Przedszkolaki sumiennie przygotowywały się do tej uroczystości. Wspólnie z paniami wykonały upominki dla babć i dziadków oraz doskonaliły własne umiejętności aktorskie.

 

         Po uroczystym powitaniu przez Panią Dyrektor Bożenę Traczyk dzieci przedstawiły gościom swoje zdolności artystyczne. W tym roku „Maluszki” pod opieką Pani mgr Marii Gierat, a „Starszaki” pod opieką Pani mgr Marii Sobinek, przygotowały piękny montaż słowno-muzyczno-taneczny.

         Najbardziej wzruszającym momentem było oczywiście składanie życzeń miłym gościom przez ich wnuczęta.

         Słodki poczęstunek uatrakcyjnił spotkanie. W tym roku święto Babci i Dziadka połączyliśmy ze wspólnym kolędowaniem z gościnnie zaproszonymi Góralskim Zespołem. Była to dodatkowa i bardzo miła atrakcja. Spotkanie to było wspaniałym przeżyciem i dostarczyło wszystkim wielu wzruszeń.

 

 

                                                                                     M.S.

asdasdasdasdas
Home