Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 26 styczeń 2014 22:20

Imprezowy tydzień w Przedszkolu Samorządowym w Łętowni

22 stycznia był szczególnym dniem w całym roku przedszkolnym, a to za sprawą długo oczekiwanego święta Babci i Dziadka.

    Sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Łętowni zapełniła się bardzo licznie przybyłymi szanownymi gośćmi. Najukochańsze Babcie i Dziadziowie dodawali otuchy swoim stremowanym wnukom, a dzieci zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem nauczycielek  program artystyczny. Wierszem, piosenkami i tańcem podziękowali za miłość, czułość i ogrom dobroci. Wnuki po odśpiewaniu tradycyjnego  „ Sto lat”, wręczeniu pamiątkowych upominków wspólnie z gośćmi śpiewali kolędy częstując się słodyczami o które zadbali rodzice.

    W miłej świątecznej atmosferze czas szybko mija, a goście obiecali wrócić za rok.

    W następnym dniu tj.23 stycznia „karnawał” na dobre zagościł w przedszkolu.  Od rana pojawiały się przeróżne postacie : pirat, indianie, kowboje, marynarze czy strażacy, przyszły też licznie wróżki, królewny, Pipi, motylki a wszystkich trudno poznać (jak tu prawdzić obecność? :) )

    Uroczystość prowadził wodzirej - ogromny klaun. Zabawiał roztańczonych przebierańców, organizując gry i konkursy . Pomagał mu ogromny kotek, który swoimi popisami zadziwiał dzieci.  

     W rytmie nowych przebojów minął następny "imprezowy" dzień, a  " przebierańcy" zmęczeni wracali do swoich rzeczywistych postaci.

Alicja Kowalcze

asdasdasdasdas
Home