Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 27 styczeń 2014 23:36

Dzień Babci i Dziadka w „Leśnej Krainie”

W dniu 25 stycznia, w restauracji „Amadeusz” w Osielcu, miała miejsce niezwykła uroczystość – Dzień Babci i Dziadka, zorganizowana przez Przedszkole „Leśna Kraina” z Osielca.

 

         Przybyłych na tę uroczystość powitała Dyrektor Przedszkola Pani Lucyna Kudzia, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej w wykonaniu przedszkolaków.

         Babcie i dziadkowie, przy filiżance pysznej kawy i cieście, podziwiali niezwykłe talenty swoich wnucząt. A było co podziwiać.

         Dziewczynki, jak prawdziwe damy, tańczyły z chusteczkami, a chłopcy, jak na prawdziwych mężczyzn przystało z krawatami. Były też tańce z kapeluszami, piękne piosenki i kolędy, wierszyki a nawet jasełka.

         Tę niezwykle urozmaiconą część artystyczną zakończyła zumba w wykonaniu dzieci pod okiem instruktora Pana Jakuba Fila  NordFit - Nordic Walking & Fitness z Jordanowa. Zumbowemu szaleństwu nie mogła się oprzeć nawet pani dyrektor, która bardzo szybko dołączyła do tańczących dzieciaków.

         Swiętowanie Dnia Babci i Dziadka zakończyły życzenia od przedszkolaków oraz upominki wykonane przez nich. I to był najbardziej wzruszający moment, który na długo pozostanie w pamięci zarówno babć i dziadków, jak również wnucząt.

 

                                                                                    

                                                                                     G.K.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home