Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 styczeń 2014 23:53

Happy Powiat Suski

Od paru  tygodni cały świat postanowił być…happy! A wszystko za sprawą przeboju "Happy" Pharrella Williamsa z wyjątkowo energetycznym i oryginalnym teledyskiem.

Artysta tańczy w różnych miejscach, czasem towarzyszą mu roześmiani ludzie. Klip stał się niezwykle popularny w sieci i znajduje naśladowców na całym świecie, - także w naszym kraju.

Swoje własne wersje teledysków do popularnego utworu stworzyły już Kraków, Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Katowice.

Szalona ekipa z portalu sucha24 postanowiła nagrać swoją wersję.

Scenki do klipu nagrywano w  różnych miejscach na terenie naszego powiatu :- w suskich szkołach - Liceum Ogólnokształcącym im. M.Skłodowskiej –Curie, w Zespole Szkół. im Walerego Goetla , obok Karczmy Rzym, w Zamku Suskim, w GOK w Stryszawie, w hali sportowej w Zawoi, na parkingu w Skawicy, w Osielcu, w rynku w Makowie Podhalańskim, na lodowisku w Suchej Beskidzkiej oraz obok pasaży i na placu targowym w Suchej Beskidzkiej.

Pomysłodawcy chcieli pokazać, że mieszkańcy naszego powiatu, to ludzie z poczuciem humoru i dystansem do samego siebie.


Więcej w tej kategorii: Półmetek Studniówek »
asdasdasdasdas
Home