Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 29 styczeń 2014 14:02

Dziewczyny też kopią

W Zawoi rozegrano turniej dziewcząt w piłce halowej szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów jest Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Drużyna z Gimnazjum nr 2 w Zawoi triumfowała podczas środowego turnieju piłki nożnej „Dziewczyny też kopią”!!! W finale zawodniczki z G2 Zawoja wygrała po serii rzutów karnych z Gimnazjalistkami z Białki (w regulaminowym czasie gry było 0:0). Trzecie miejsce dla Gimnazjum w Zembrzycach, czwarte – Gimnazjum w Makowie Podhalański, piąte – Gimnazjum w Sidzinie, szóste – Gimnazjum w Jordanowie i siódme dla Gimnazjum nr 2 w Lachowicach.

Inna sprawa, że miejsce wcale nie jest takie ważne – liczyła się przede wszystkim dobra zabawa Niektóre szkoły już ostrzą sobie apetyt na kolejne tego typu turnieje i zapowiadają srogie rewanże – pożyjemy, zobaczymy :) Indywidualne laurki dla: Kingi Kaczmarczyk (aż dwie dla MVP i najskuteczniejszej zawodniczki – 4 gole) oraz Magdaleny Denis (najlepsza bramkarka – G2 Zawoja). 

GRUPA A:

G Zembrzyce – G2 Lachowice 0:0
G Sidzina – G Maków P. 0:1
G2 Lachowice – G Maków P. 0:2
G Zembrzyce – G Sidzina 1:0
G Sidzina – G2 Lachowice 2:1
G Maków P. – G Zembrzyce 2:0

GRUPA B: G Białka – G Jordanów 0:0
G Jordanów – G2 Zawoja 0:0
G2 Zawoja – G Białka 0:0

Półfinały:
G Maków P. – G Białka 0:1
G Zembrzyce – G2 Zawoja 0:1

Mecz o 5-6 miejsce
G Sidzina – G Jordanów 1:0

Mecz o 3-4 miejsce
G Maków P. – G Zembrzyce 0:1

Finał
G2 Zawoja – G Białka 0:0 k.1:0


Skład drużyny z Gimnazjum nr 2 w Zawoi:
Paulina Pieróg, Katarzyna Szczurek, Maria Pasierbek, Aneta Wątlikiewicz, Sabina Basiura, Dominika Kuś, Wiktoria Budzowska, Magdalena Denis
 
Foto: Bartosz  Oczkowski
asdasdasdasdas
ShowMeble
Home