Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 02 luty 2014 10:31

Koncert Kolęd „Leśnej Krainy”

W piątek 31 stycznia o godz. 16.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Promocji w Osielcu odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu ogniska muzycznego działającego w Przedszkolu „Leśna Kraina” w Osielcu. Do ogniska tego należą nie tylko przedszkolaki, ale również ich starsze koleżanki i koledzy, którzy jeszcze niedawno sami byli przedszkolakami.

 

         Młodzi artyści zaprosili na swój koncert babcie, dziadków, rodziców, rodzeństwo. I choć występ przed taką publicznością powoduje sporą tremę, młodzi muzycy wypadli doskonale Zaprezentowali nie tylko najpiękniejsze polskie kolędy, ale także angielskie,  a każdy ich występ nagrodzony został burzą oklasków.

         To najlepszy dowód na to, że na wsiach i w małych miasteczkach nie brakuje muzycznych talentów.  A talent to diament, trzeba do oszlifować.

         I właśnie te muzyczne diamenty z „Leśnej Krainy” szlifują  państwo Agnieszka i Robert Pająk, którzy od lat w osieleckim przedszkolu uczą dzieciaki gry na instrumentach muzycznych. Dzięki ich pracy mali muzycy mogą z dumą prezentować swoje talenty i zachwycać publiczność swymi występami.

         Naszym artystom dziękujemy za piękny występ i życzymy sukcesów na dużo większych scenach niż osielecka.

G.K.

 

 

asdasdasdasdas
Home