Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 10 luty 2014 15:11

Poradnik Walentynkowy (wideo)

Emilia Goryl i Konrad Ruszkowicz Emilia Goryl i Konrad Ruszkowicz

Na spacerze, w restauracji, pod pierzyną? Gdzie w tym roku Walentynki spędzą zakochani z powiatu suskiego? Kolię wysadzaną szmaragdami, czekoladki czy figlarną bieliznę? Co w ten dzień chciałyby otrzymać od swoich ukochanych mężczyzn suszanki?

 

 Dzień zakochanych już blisko. Niewiele czasu pozostało tym, którzy chcieliby dla swojej drugiej połówki z okazji 14 lutego przygotować jakąś miłą niespodziankę. Czy będzie ona udana czy nie to już zależy od gustu i oczekiwań partnera. Z krótkiej sondy jaką przeprowadziliśmy wśród mieszkańców powiatu suskiego wynika, że miło by było otrzymać coś tego dnia od ukochanej osoby, jednak nie musi to być nic kosztownego.

Chciałabym otrzymać kolię wysadzaną szmaragdami, ale zdaję sobie sprawę, że takie prezenty otrzymują kobiety tylko w komediach romantycznych, dlatego będę zadowolona, gdy dostanę od swojego męża bukiet kwiatów i słodkiego całusa” – śmieje się pani Justyna z Suchej Beskidzkiej, która dodaje, że gdyby od męża faktycznie otrzymała taką kolię, to musiałaby się zacząć martwić skąd on wziął pieniądze na tak drogi prezent.

 „Ja swoją żonę zabiorę pod pierzynę, ale wcześniej zjemy smaczną kolację, którą sam przygotuję” – zdradza nam swój plan działania pan Marek z Zawoi.

Pary zaobrączkowane jak widać mają sposoby na to, by przyjemnie spędzić dzień św. Walentego i nie mają zbyt dużych oczekiwań, a jak wygląda to u młodych?

 „Ja swojej dziewczynie kupię seksowny komplecik bielizny, w którym mi się pokaże w sypialni ” – mówi Michał z Suchej Beskidzkiej. Tłumaczy on jednak, że nie jest fanem tego święta, ale jego dziewczyna tak, więc chce jej dać prezent, a przy okazji i sobie.

Dzień zakochanych, to trochę przereklamowane święto, jeżeli ten dzień w ogóle można nazwać świętem. Kupowanie czerwonej bielizny, serduszek czy innych tego typu gadżetów to bezsensowne wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale przyznam, że ten dzień też chcę spędzić ze swoim chłopakiem i dlatego zaplanowaliśmy już wyjście w góry, a że Walentego mamy w tym roku w piątek, to cały weekend spędzimy w Tatrach i takie świętowanie mi się podoba” – tłumaczy nam Joasia z Makowa Podhalańskiego.

Jak więc widać pomysłów na obchody 14 lutego jest wiele, a jak Wy spędzicie ten dzień i czym obdarujecie swoich ukochanych partnerów?

 (tam)

Film zrealizowany w Restauracji "Kasper Suski" w Suchej Beskidzkiej
realizacja: db7studio 

asdasdasdasdas
Home