Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 22 wrzesień 2017 09:13

Pomóż Hubertowi !!!

W maju br. Hubert – 8- letni chłopiec z Suchej Beskidzkiej uległ ciężkiemu poparzeniu.  Po nieszczęśliwym wypadku, w wyniku którego miał poparzone 60 % ciała, chłopiec w stanie  krytycznym  przebywał w sześciotygodniowej śpiączce farmakologicznej.

Obecnie dziecko  czeka dalsza rehabilitacja w szpitalu oraz kolejne bolesne zabiegi. Każdego dnia chłopiec wymaga kosztownych zabiegów  jakimi są : specjalistyczne kąpiele, maści, odzież pooparzeniowa, pomoc rehabilitanta, psychologa (dla przykładu – jedna maść sprowadzona z Niemiec i wystarczająca na sześć dni kosztuje 260 zł).Do tego dochodzą codzienne dojazdy na rehabilitacje oraz wizyty kontrolne w Krakowie. Rodziny ciężko poparzonego Huberta nie stać na tak kosztowne zabiegi dlatego zwraca się z ogromną prośbą  o wsparcie finansowe.

 Jedną z takich możliwości pomocy będzie zbiórka pieniędzy w niedzielę ( 24 września) w kościele w Stryszawie Dolnej  po każdej Mszy Św. ( 7:30, 9:30, 11:00, 16:00).Zbiórka odbędzie się w obecności członków rodziny oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Mocni Pomocni. Pomóżmy chłopcu  odzyskać choć w części równowagę psychiczną i ulżyć w cierpieniu.  Serdecznie dziękujmy za wszelką pomoc.

Lub wpłata na numer konta: 13812800050064787220000010 z dopiskiem " Pomoc dla Huberta"

 

asdasdasdasdas
Home