Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 10 listopad 2017 07:12

Portal sucha24.pl na ogólnopolskich stronach

Miło nam poinformować, że nasze informacje docierają do coraz większej liczby odbiorców. Nasza praca dla Czytelników z terenu powiatu suskiego została doceniona przez jeden z największych portali informacyjnych w kraju – Wirtualną Polskę.

O tym, co pod Babią Górą słychać, dowiaduje się coraz więcej internautów już nie tylko z terenu powiatu suskiego. Materiały przygotowane przez portal sucha24.pl znalazły się w przeglądzie prasy lokalnej na wp.pl .

Słuchamy  potrzeb naszych użytkowników, którzy szukają informacji m.in. o inwestycjach mogących ułatwić im życie, komunikacji miejskiej, służbie zdrowia,  przedszkolach oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Dlatego chcemy ułatwić im dostęp do wiadomości o tym, co dzieje się w ich okolicy. Dzięki nowej sekcji użytkownicy  zyskują dostęp do newsów z wybranego regionu tworzonych przez redaktorów  najlepiej znających potrzeby i problemy swoich miast, a nawet ich poszczególnych dzielnic – mówi Marcin Malicki,  Dyrektor Obszaru Stron Głównych i Platform Wydawniczych Wirtualnej Polski.

Redakcja portalu sucha24.pl z kolei nie ukrywa, iż żywi nadzieję, że dzięki tej współpracy więcej internautów pozna podbabiogórską krainę,  niezliczone sukcesy żyjących tu mieszkańców, o których stara się jak najczęściej pisać, a co za tym idzie – więcej osób z kraju zdecyduje się na osobiste poznanie tego przecież wyjątkowego miejsca.

asdasdasdasdas
Home