Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 17 listopad 2017 12:00

Pomóżmy Gosi w walce z glejakiem

38 - letnia Małgorzata Tomczyszyn to młoda i pełna energii mieszkanka Zembrzyc. Od piętnastu lat jest szczęśliwą żoną Łukasza. Doczekali się czwórki wspaniałych dzieci : Emilki, Kamila, Natalii i Wiktorii. Każdą wolną chwilę spędzała z dziećmi, poświęcała im swój czas na zabawie, zabierając na spacery, wycieczki. Rodzina była i jest dla niej najważniejsza…

W jej szczęści rodzinne wkradł się nieproszony gość. Choroba. We wrzeniu przeszła operację usunięcia guza mózgu. A następnie kilka tygodni życia w niepewności w oczekiwaniu na wyniki badań. W końcu usłyszała z ust lekarza diagnozę: skąpodrzewiakogwiażdziak anaplastyczny lewego płata czołowego (WHO. III).

Gosia jest już po radioterapii, czeka ją także chemioterapia. Szuka także innowacyjnych metod walki z glejakiem. Gosia nie poddaje się i walczy bo ma dla kogo żyć. Codziennie dojeżdża do Krakowa na leczenie. A na mamę w domu czekają stęsknione dzieci.

Choroba nie wybiera, może zdarzyć się każdemu. Dzisiaj masz przed sobą życie, marzenia, plany, poczucie nieśmiertelności.Jutro możesz się dowiedzieć, że to ty jesteś chory/chora. Żeby z nią wygrać, potrzeba wielu ludzi o dobrych sercach. Internet nie raz pomógł ich jednoczyć w słusznej sprawie. Pokażmy Gosi, że i teraz tak się stanie.

Ale jest zawsze ta sama bariera – pieniądze. Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ale mogą pomóc walczyć o życie. Gosia i jej bliscy walczą. Życie jest najcenniejsze, więc ta walka jest dla niej najważniejszą z jaką przyszło się zmierzyć. Pomóżmy Gosi walczyć o marzenie jakim dla niej jest teraz zdrowie.

Kto chce pomóc Gosi w leczeniu , może to zrobić , wpłacając pieniądze na konto:  

Fundacja Mieszkańców Akrywnych "Audeo Actio",

 57 8128 0005 0064 5171 2000 0040, POMOC DLA MAŁGORZATY

KOD SWIFT/BIC: POLUPLPR

asdasdasdasdas
Home