Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 luty 2018 16:35

Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Współcześnie większość ludzi wyszukuje w Internecie informacje o usługach i produktach, którymi są zainteresowani. Tendencja ta  utrzymuje się już o kilku lat, wypierając konwencjonalne formy poszukiwania informacji stosowane jeszcze zaledwie kilka lat temu. Czasy, kiedy tego typu wiadomości  szukano np. w książkach telefonicznych, już dawno odeszły do historii - dzisiaj króluje Google. Dużym błędem jest więc sytuacja, w której firma ze swoimi produktami czy usługami  nie promuje się w Internecie, tracąc tym samym  klientów lub oddając ich bez walki w ramiona konkurencji.

 

 

Pozycjonowanie lokalne, zwane również pozycjonowaniem regionalnym, to rewolucyjna forma promocji strony internetowej w wyszukiwarkach typu Google, polegająca na odpowiednim doborze  i promocji słów kluczowych dopasowanych do danego regionu. Dzięki temu pozycjonowanie lokalne stało się niezwykle skuteczną formą reklamy. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, nie potrzebujących promocji o zasięgu ogólnokrajowym czy międzynarodowym.  Dzięki  regionalizacji słów kluczowych jest to usługa znacznie tańsza, a niejednokrotnie  dużo bardziej skuteczna i efektywniejsza od pozycjonowania globalnego. 

Jak  działa pozycjonowanie lokalne?  To proste.

Jesteś w trasie. Nagle, tuż przed Włocławkiem, psuje Ci się samochód.  Wiesz, że Twój zaufany mechanik nie pojedzie tak daleko, w tym miejscu nie możesz liczyć na jego pomoc.  Co robisz? Wyciągasz smartfon lub - po krótkich burzliwych negocjacjach - pożyczasz tablet od znudzonego przedłużającą się podróżą dziecka, i piszesz... Ale co?  Mechanik ? Nie, przecież nie jest Ci potrzebna lista mechaników z całego kraju! Piszesz "mechanik Włocławek" lub "pomoc drogowa Włocławek", szukając pomocy najbliżej jak to jest możliwe. 

Budujesz dom i szukasz solidnego cieśli. Co robisz? Piszesz "cieśla" czy np."cieśla Sucha Beskidzka" lub "cieśla Wadowice"? Przecież nie potrzebujesz informacji o cieślach z Gdańska, Warszawy czy Lublina.  Szukasz kogoś ze swojego regionu. 

Dzięki pozycjonowaniu regionalnemu uzyskujesz dostęp  do klientów, którzy blisko Ciebie poszukują usług i produktów oferowanych przez Twoją firmę. W tego typu pozycjonowaniu nie będziesz miał tysięcy całkowicie przypadkowych wejść na stronę i setek niepotrzebnych telefonów, z których większość będziesz musiał odrzucić.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu uzyskasz - setki wejść na stronę, które bardzo dobrze wpłyną na rozpoznawalność Twojej firmy w regionie, oraz  konkretne rozmowy telefoniczne, które w większości przypadków kończyć będą się nawiązaniem dalszej współpracy. Łatwo więc zauważyć, iż pozycjonowanie lokalne cechuje niebywała efektywność i skuteczność.

Pamiętaj, pozycjonowanie lokalne  to dużo tańsze rozwiązanie od tzw. konwencjonalnej reklamy globalnej. To rozwiązanie, na które na pewno będzie Cię stać.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu usługą  lub chcesz poznać ją lepiej - zadzwoń : 535-501-506 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Przygotujemy dla Ciebie analizę słów kluczowych oraz  propozycję  optymalnej strategii reklamowej  dopasowanej do Twoich rzeczywistych potrzeb.

Home