Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 11 luty 2018 11:25

5. Karnawałowy koncert Szkoły Muzycznej w suskim zamku (wideo)

Już po raz piąty uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Muzycznej I Stopnia w Suchej Beskidzkiej zagrali wspólny koncert karnawałowy w Sali Rycerskiej suskiego zamku

W czwartkowe, zimowe popołudnie w zamku suskim pojawiło się liczne grono osób, by wysłuchać znakomitego brzmienia instrumentów oraz śpiewu młodych muzyków wraz z ich nauczycielami.

 
Na koniec wspaniałego koncertu wystąpili nauczyciele, którzy dali popis wspaniałej gry na instrumentach, a na BIS zagrali  "Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego.
 
Podczas koncertu wręczono również podziękowania na ręce osób i organizacji wspierających działalność Szkoły Muzycznej I Stopnia w Suchej Beskidzkiej:
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka - Pan Stanisław Lichosyt
Dyrektor MOK - Grzegorz Wysmołek,
Babiogórski Park Narodowy, 
Zakład Komunalny w Suchej Beskidzkiej,
Nadleśnictwo Sucha Beskidzka,  
Sekcja Babiogórska Grupy Beskidzkiej GOPR
Państwowa Straż  Pożarna, 
Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Beskidzka - Błądzonka
Fabryka Osłonek Białkowych z Białki
 
Podziękowania zostały również wręczone dla naszego portalu informacyjnego - sucha24
 
Najważniejsza jednak podczas tego spotkania była muzyka wygrywana przez nauczycieli oraz młodych muzyków, którzy wykazali się znakomitymi zdolnościami. Swą grą i śpiewem zachwycili publiczność, która nagradzała ich raza za razem gromkimi brawami.

Home