Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 06 marzec 2018 06:29

Maków Podhalański stał się stolicą tańca

W Makowie Podhalańskim odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Makowa Podhalańskiego. Organizatorzy mają poważne plany na rozwój tego wydarzenia.

Makowski turniej został zorganizowany przez szkoły tańca Elita w Makowie i Krakowie. Dzięki ich zaangażowaniu zgromadzeni widzowie mogli podziwiać popisy młodych tancerzy, którzy zaprezentowali cały wachlarz stylów – od walca, po rumbę.

Jak zdradza organizator turnieju Mateusz Pochopień, nie jest wykluczone, że ten ogólnopolski konkurs w kolejnych latach przerodzi się w turniej o wymiarze międzynarodowym.

W konkursie wzieło udział ponad 1000 zawodników głownie z Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Głogoczowa, Wałbrzycha, Myślenic, Skawiny a najdalsze pary były z Mazur

 

 Galeria zdjęć>>

asdasdasdasdas
Home