Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 07 maj 2018 23:08

Zrób zakupy za 50zł i odbierz bilet do Fitness Paradise!

Rusza kolejna promocja Galerii Jordanowskiej, w której do zakupów rozdawane są bilety. W kwietniu były to "wejściówki" do groty solnej. Tym razem robiąc zakupy w jednym ze sklepów galerii za kwotę 50 zł otrzymamy jednodniowe karnety do Fitness Paradise o wartości 20 zł każdy!Wyjątkiem jest ulokowana na pierwszym piętrze galerii wyspa z kawą i napojami SIP. Tam wystarczy wydane 20zł i bilet w kieszeni!

 

Uzyskany bilet uprawnia do jednorazowego skorzystania z siłowni lub dowolnych zajęć fitness. Dodatkowo mamy możliwość bezpłatnego wstępu do sauny bez względu czy wybierzemy opcję siłownia czy fitness. Jeżeli mamy w planach uczestnictwo za zajęciach fitnesowych, to należy wcześniej zgłosić chęć swojego uczestnictwa, czyli zapisać się.

Czy warto? Na to pytanie powinien odpowiedzieć nam sam opis klubu Fitness Paradise:

Najlepiej wyposażony klub fitness w regionie!

Ponad 540 metrów kwadratowych, a w tym:

-nowoczesna siłownia

-wielofunkcyjna sala fitness

-sauna

-grota solna

-solarium

-sklep z suplementami

-trenerzy personalni

-dietetycy

-Karta MultiSportPromocja trwa do 1 do 31 maja lub do wyczerpania puli biletów. Szczegóły znajdziecie na fanpage'u Galerii Jordanowskiej na portalu Facebook.

Home