Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 06:50

W DOBRYCH RĘKACH - Mobilny Gabinet Masażu - masaże lecznicze z dojazdem do domu pacjenta.

Jeżeli nie masz czasu i pieniędzy aby dojeżdżać na masaż, być może nie posiadasz własnego środka transportu, Twój stan zdrowia nie pozwala Ci wyjść z domu bądź też masz małe dzieci i nie masz ich z kim zostawić – Mobilny Gabinet Masażu W DOBRYCH RĘKACH jest właśnie dla Ciebie.

 

    Mobilny gabinet masażu został stworzony z myślą o tych, którzy nie mają czasu bądź też możliwości na dojazd do specjalnych ośrodków leczniczych a potrzebują pomocy tu i teraz. Usługi są skierowane do osób, które na co dzień borykają się z problemami narządów ruchu (przeciążenia, zła postawa, brak ruchu, urazy), obrzęków różnego pochodzenia, złym samopoczuciem (bóle głowy, migrena, depresja) czy też problemem z nadmiernym cellulitem i chcą wspomóc się masażem.

     Każdy z pacjentów jest traktowany indywidualnie, zabiegi masażu dobierane są odpowiednio do jego potrzeb i stanu zdrowia.

Masaż leczniczy

Łagodzi napięcia i bóle mięśni, bóle migrenowe, bóle kręgosłupa. Polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego - przynosi ulgę i uczucie odprężenia.

Masaż bańką chińską

Likwidacja bólów kręgosłupa, dolegliwości mięśniowych oraz wspomagająco w redukcji cellulitu.

Drenaż limfatyczny

Usprawnia krążenie limfy - zapobiegając chorobom wynikającym z obrzęków.

Masaż sportowy

Pomoc osobom aktywnym fizycznie w utrzymaniu formy, zapobieganie kontuzjom, wspomaganie organizmu przed, w trakcie i po wysiłku.

Home