Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
piątek, 25 maj 2018 07:13

Jakie usługi dodatkowe oferują nowoczesne taksówki w Lublinie?

Taxi w Lublinie to nie tylko samochody gotowe dostarczyć pasażera z jednego punktu na mapie miasta do drugiego. Nowoczesne firmy taksówkarskie systematyczne poszerzają zakres świadczonych przez siebie usług. A wszystko po to, aby wyjść naprzeciw coraz śmielszym oczekiwaniom klientów i zagwarantować sobie lojalność większej grupy odbiorców. Tego rodzaju korporacją taxi, która stale rozwija pakiet świadczonych usług tak, aby kompleksowo dbać o potrzeby swoich pasażerów, jest Eko Taxi.

 

Eko Taxi to ogólnopolska firma taksówkarska mająca swoje filie w największych miastach w kraju. Mowa tu zarówno o Lublinie, jak i Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Poza klasycznymi przewozami osób na terenie wybranego miasta korporacja oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych - poznaj najciekawsze z nich!

Przewóz osób VIP

Przewóz osób VIP to usługa dodatkowa polegająca na pewnym, bezpiecznym i komfortowym transporcie bardzo ważnych pasażerów. Jeśli odpowiadasz za transport gwiazdy filmowej, słynnego artysty muzycznego, polityka czy działacza społecznego, musisz bezwzględnie zadbać o najwyższy poziom wygody pasażera. Nie bez znaczenia pozostaje także poziom jego bezpieczeństwa i błyskawiczne dostarczenie klienta w miejsce docelowe. W tym celu warto zwrócić uwagę na usługę "przewozy VIP", która umożliwia wynajęcie nowoczesnego auta z kierowcą cechującym się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejazd z terenu dworca, krótką przejażdżkę pod drzwi placówki kulturalnej, czy też transport na ważne wydarzenie sportowe – Eko Taxi dysponuje samochodami gotowymi usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów!

Zlecenia indywidualne

Jeśli potrzebujesz taksówki do zadań specjalnych, która przewiezie paczkę na terenie Lublina, dowiezie leki osobie chorej czy też zajmie się dostarczeniem bukietu kwiatów na Dzień Kobiet, nie mogłeś trafić lepiej! Eko Taxi oferuje bowiem swoje usługi wszystkim, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy w ostatniej chwili zapomniałeś zabrać z domu portfel, w przeciągu dwóch godzin potrzebujesz podjechać w kilka różnych punktów na mapie Lublina, czy też musisz odbyć podróż w towarzystwie swojego zwierzaka – w korporacji Eko Taxi wszelkie indywidualne zlecenia klientów traktowane są priorytetowo!

Zakupy na telefon

Usługi dodatkowe w Eko Taxi to także swoista pomoc w awaryjnych sytuacjach. Jeśli podczas nocnej prywatki nagle okaże się, że w lodówce brakuje kolejnej butelki alkoholu, a najbliższy sklep już dawno jest zamknięty, nie ma powodów do zmartwień! Wystarczy telefon po taksówkę realizującą zlecenia dotyczące zakupów na telefon! Dzwoniąc do dyspozytorni, należy przedstawić dokładną listę zakupów, a następnie cierpliwie oczekiwać przybycia kierowcy, który przekaże nam świeżo zakupione artykuły. Soki, alkohol, papierosy – tych produktów już nigdy więcej nie zabraknie na żadnej imprezie! Warto wspomnieć, ze Eko Taxi umożliwia realizację zakupów na telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zlecanie zakupów przydaje się także podczas przeziębienia czy grypy. Gdy pod ręką nie mamy domowników, których moglibyśmy wysłać po zapas medykamentów, warto zadzwonić po kierowcę taksówki, który błyskawicznie zrealizuje zakupy w najbliższej aptece i dostarczy je nam bezpośrednio pod dom. Chorobę lepiej dobrze wyleżeć w łóżku, bez niepotrzebnego wychodzenia z domu!

 

asdasdasdasdas