Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 28 maj 2018 11:40

Festiwalowy weekend w Zawoi – „Skowronkowy Jarzmin”

Napisał

Muzyka, warsztaty, joga, prelekcje i zacieśnianie więzi człowieka z naturą. Te i wiele innych atrakcji czeka na miłośników kultury niezależnej podczas czwartej edycji Festiwalu Kultur Niezależnych „Skowronkowy Jarzmin” w Zawoi.

 

„Skowronkowy Jarzmin” to prawdziwa uczta i obowiązkowy punkt na mapie każdego festiwalowego fana. Trwa 3 dni – od 22 do 24 czerwca na terenie stoku narciarskiego, pod Babią Górą w Zawoi.

Podczas tegorocznej edycji królowała będzie muzyka. Razem z słuchaczami w muzyczny trans wyruszą zespoły „Wa-Da-Da”, „Łotry”, „Fraktale”, „Kirszenbaum”, „Fren”, „Obiekty”, „Blue-collar-Beavers”, „Folk Session ze Żmijem” oraz „Pentagramcek”.

Nie zabraknie także oryginalnych warsztatów, podczas których będzie można nie tylko zyskać nowe umiejętności, ale i lepiej poznać siebie. Na zainteresowanych czekają m.in. poranne sesje jogi, „Chór nieśpiewający”, warsztaty medytacji, tworzenia chokerów i makramy, a także prezentacja alternatywnych technik fotograficznych. Dla najmłodszych, rozwijające zajęcia poprowadzi „Grupa Twórcza FLU”.

„Skowronkowy Jarzmin” to nie tylko odprężająca muzyka i warsztaty, ale i poszerzające wiedzę i otwierające oczy na niektóre wydarzenia prelekcje. W tym roku wykład na temat „Odpowiedzialności środowiskowej, globalnych i lokalnych sposobów działania” poprowadzi Monika Sadkowska, a tematykę „Wpływu cywilizacji na środowisko naturalne” poruszy Paulina Pękalska.

Informacje na temat biletów znajdują się na stronie internetowej festiwalu.

UWAGA: Jeśli obecność na festiwalu „Skowronkowy Jarzmin” to twoje marzenie, śledź uważnie nasz profil na Facebooku. Wkrótce ogłosimy konkurs, w którym będzie można wygrać dwa podwójne zaproszenia na Festiwal Kultur Niezależnych w Zawoi. Warunkiem jest jak najszybsza odpowiedź na pytanie konkursowe. Nie zwlekaj i zapoznaj się z ideą i historią festiwalu jak najszybciej!

asdasdasdasdas