Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 29 maj 2018 23:31

Innowacyjny system monitoringu IP

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to podstawowa wartość. Aby skutecznie zadbać o siebie, bliskich oraz swą posesję warto skorzystać ze skutecznych i sprawdzonych rozwiązań.

 

Zwykły alarm może nie wystarczyć, dlatego doskonałym uzupełnieniem może okazać się nowoczesny system monitoringu IP.

 

Skuteczny system monitoringu CCTV opiera się na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. Ów system daje praktycznie nieograniczone możliwości – z tego rodzaju systemem można zapoznać się analizując ofertę renomowanej marki Montersi.pl - https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa.

 


Jakie korzyści niesie ze sobą coraz popularniejszy system IP ? Oto one :

- rozbudowana funkcjonalność

- możliwość zintegrowania systemu kamer ze systemem alarmowym

- doskonała jakość obrazu

- energooszczędność

- prosty montaż i automatyczna konfiguracja

 


Do jednej z ważnych zalet należy wspomniana jakość obrazu. Występuje ona w najwyższej rozdzielczości HD gwarantując identyfikację nawet najdrobniejszych elementów znajdujących się w kadrze. Rozbudowane opcje, a także zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, iż bez względu na rodzaj oświetlenia oraz warunki atmosferyczne, obraz wciąż pozostaje w najwyższej ostrości. Niesamowicie ważnym walorem jest także możliwość zdalnego podglądu z kamer. Dzięki systemowi IP możliwa jest obserwacja obszaru bez względu na szerokość geograficzną na jakiej jesteśmy oraz czas. Warunkiem jest dostęp do Internetu który może być również uzyskany w specjalnej aplikacji pobranej na telefon komórkowy.

 


Wybór systemu monitorującego

 

Dylemat związany z wyborem odpowiedniego monitoringu zależy w dużej mierze od specyfikacji naszego obiektu. Najtańszym rozwiązaniem jest rzecz jasna monitoring analogowy, jednak sporo do życzenia pozostawia w tym przypadku jakość obrazu. W związku z tym jest on najczęściej stosowany względem dużych obiektów, takich jak galerie handlowe. W przypadku wspomnianego monitoringu sieciowego zwanego IP podgląd może się odbywać 24h na dobę w doskonałej jakości, zaś jego zapis dzięki pamięci zewnętrznej może być dowodem w ważnej sprawie – w każdej chwili możemy wrócić do przeszłości, o ile posiadamy odpowiednią konfigurację systemową.

 

Duże możliwości konfiguracyjne oraz łatwość montażu sprawia, że system IP jest coraz bardziej pożądany. W szerokiej ofercie wspomnianego sklepu – Montersi.pl praktycznie każdy może znaleźć system dopasowany do indywidualnych potrzeb. Z tą fantastyczną ofertą można zapoznać się poprzez stronę internetową - https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe.

Home