Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 26 czerwiec 2018 10:18

SPA dla samochodów? Tylko w Makowie Podhalańskim!

Skoro człowiek może dbać o swe ciało korzystając z zabiegów pielęgnacyjnych, to dlaczego człowiek ma nie zabiegać o pielęgnację swego samochodu? Teraz ma taką szansę w jedynej w regionie Myjni SPA!

 

Piękny, lśniący, odporny na zarysowania lakier to marzenie niejednego właściciela samochodu. Teraz już nie trzeba wyjeżdżać do specjalistycznych salonów w dużych, drogich miastach, aby w profesjonalny sposób zadbać o swój samochód. Jedyna Myjnia SPA w Makowie Podhalańskim przy ul. Wolności oferuje państwu nowoczesną technologię zabezpieczenia lakieru-CERAMIC PRO.

- Specjaliści w Myjni Spa używają najwyższych gatunkowo produktów dostępnych na rynku produktów , które utwardzą lakier, chroniąc  aż do 2 lat przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki rewelacyjnym właściwościom hydrofobowym doskonale odpycha brud, chroni przed promieniowaniem UV, ptasimi odchodami, agresywną chemie, sola drogową i kwaśnymi deszczami – zachęcają właściciele.

Automyjnia oferuje aplikacje twardego wosku na lakier, który poprawi walory użytkowe ułatwi usunięcie zanieczyszczeń i zapewni efekt mokrego samochodu.

Eksperci zadbają również o wnętrze z profesjonalnym czyszczeniem skóry, impregnacją oraz praniem tapicerek.

Ochrona to jedno, a estetyka to drugie. Powłoka Ceramic Pro- to bowiem gwarancja wysokiego połysku i głębia koloru.

- Usługę Ceramic Pro stosuje się na samochody nowe i używane – dodają eksperci. - Serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z Myjni Spa chętnie ustalą cenę pakietu Ceramic Pro, która jest uzależniona od wielkości samochodu – dodają.

 
Ul.Wolności 89
34-220 Maków Podhalański

tel. 735 240 000

 

Home