Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 25 czerwiec 2018 23:45

Zasmakuj się w Stryszawie – Jarmark Twórczości Regionalnej

Napisał

Już w najbliższą niedzielę, 1 lipca odbędzie się Jarmark Twórczości Regionalnej w Stryszawie. Będzie on okazją do spróbowania regionalnych potraw, podziwiania lokalnych rękodzieł oraz zapoznania się z twórczością zespołów muzycznych spod Babiej Góry.

 

Jarmark organizowany jest przez Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.

Atrakcje czekają na młodszych i starszych. W programie znajdziemy warsztaty z malowania zabawek dla dzieci, konkursy i animacje oraz wystawy tematyczne. O lokalne przysmaki zadbają stryszawskie gospodynie wiejskie. O godzinie 16 rozpoczną się koncerty zespołów, działających przy lokalnym Gminnym Ośrodku Kultury.

Organizatorzy, jak co roku, gwarantują ciekawą rozrywkę i przyjazną atmosferę.

asdasdasdasdas
Home