Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 02 lipiec 2018 06:29

Apartamenty w Warszawie - zobacz te najlepsze

Warszawa to miasto, które każdego miesiąca przyciąga turystów z całej Polski. Wiele osób przyjeżdża do stolicy w sprawach biznesowych. Jeszcze inni zaglądają tu z pobudek kulturalnych, bo jak wiadomo Warszawa zapewnia niezwykle szeroki wachlarz kulturalno-rozrywkowy.

 

W Warszawie nie można się nudzić. Nawet jeśli znamy to miasto od podszewki, zawsze znajdzie się zakątek, który jeszcze nie został odkryty. Aby jednak pobyt należał do udanych, warto zadbać o odpowiedni nocleg. Większość osób staje przed dylematem wybrać hotel, a może jakieś inne rozwiązanie? Ogromną popularnością w ostatnim czasie cieszą się mieszkania na doby. Mimo, że na świecie tego typu usługa cieszy się dużym wzięciem, to jednak w Polsce jeszcze nie do końca rozwinęła swoje skrzydła. Dlaczego warto wybrać apartament w Warszawie, a nie tradycyjny hotel? Kilka powodów prezentujemy poniżej.

Apartamenty w Warszawie dla każdego

Nocleg w Warszawie zazwyczaj kojarzy się z koniecznością wynajęcia hotelu. A gdyby tak odejść od rutyny i wybrać nowocześniejsze rozwiązanie? Apartamenty w Warszawie to propozycja nie tylko na dłuższy pobyt. Świetnie sprawdzają się też podczas kilkudniowych lub weekendowych przyjazdów do stolicy. Z apartamentu mogą korzystać firmy, które wysyłają do Warszawy swoich pracowników, a także osoby prywatne. Oczywiście, im więcej osób, tym koszt wynajmu będzie mniejszy. Płacimy bowiem za cały apartament, a nie ilość osób, które w nim zamieszkają. Co nie oznacza, że osoba przyjeżdżająca do Warszawy sama, nie może zdecydować się na taki nocleg. Koszt wynajmu w dużej mierze i tak będzie bardziej opłacalny niż koszt, który trzeba ponieść za pokój w hotelu. Warto w tym miejscu dodać, że za niższą cenę otrzymujemy większą przestrzeń.

Własny apartament = lepsza cena

Wydawać by się mogło, że mieszkania na doby, zwłaszcza te zlokalizowane w centrum Warszawy kosztują krocie. Tymczasem są one tańszą alternatywą dla hoteli. Wynajmując apartament płacimy wyłącznie za standard mieszkania. Tymczasem cena za hotel obejmuje nie tylko wynajem samego pokoju, ale także obsługę hotelową. Często w cenie wynajmu pokoju hotelowego jest też śniadanie, z którego nie zawsze korzystamy. Po co więc płacić za coś, czego nie potrzebujemy?

Nie tylko sam pokój

W czym jeszcze apartamenty w Warszawie są lepsze od warszawskich hoteli? Hotel to jeden pokój plus łazienka - jeśli wynajmiemy ten droższy. Apartament to coś więcej niż jeden pokój. Bardzo często to salon z kuchnią, sypialnia, przedpokój, łazienka i balkon. Jednym słowem prawdziwe mieszkanie. W takim otoczeniu, będąc w obcym mieście, można czuć się jak we własnym domu. Poza tym, apartamenty zapewniają przestrzeń. Nie jesteśmy zmuszeni patrzeć się ciągle w ten sam punkt. Gdy przyjeżdżamy z dzieckiem, nie musimy cisnąć się w małym pokoju i zamartwiać, gdzie ustawimy łóżeczko tak, żeby było jeszcze przejście. W apartamencie mamy też wyposażenie zbliżone bardzo do tego, jakie posiadamy w domu. Tak więc wszystko jest pod ręką. Poza telewizorem i odtwarzaczem DVD możemy również liczyć na zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń i garnków, pralkę, żelazko, deskę do prasowania, a nawet suszarkę do włosów.

Większa prywatność

Niekwestionowaną zaletą mieszkań na dobę jest spokój i gwarancja prywatności. Niestety w przestrzeni hotelowej nie jest to takie oczywiste. W apartamencie mamy szansę czuć się swobodnie. Nie musimy się wiecznie meldować z naszych wyjść i powrotów. Nikt nam niczego nie narzuca, a już na pewno nie musimy podporządkowywać się żadnemu regulaminowi. Sami jesteśmy sobie sterem, okrętem i żeglarzem. Dostęp do kuchni zapewnia też dużą swobodę w kwestii posiłków. To oznacza, że  nie musimy się stresować, czy zdążymy na lunch lub śniadanie, czy nie. Brak konieczności stołowania się w hotelowej restauracji wiąże się też z oszczędnością pieniędzy. Zamiast drogiego lokalu możemy wybrać tańszą knajpkę. 

Swobodny wybór lokalizacji

Mieszkania na doby w Warszawie zlokalizowane są w różnych, z reguły najbardziej atrakcyjnych zakątkach Warszawy. Wiele z nich dostępna jest w centrum, aczkolwiek nie brakuje też propozycji w innych dzielnicach. Daje to dużą swobodę wyboru. Zawsze warto wybrać nocleg w apartamencie znajdującym się blisko interesujących nas miejsc. Osoby zainteresowanie atrakcyjnymi apartamentami na doby znajdą je na stronie CityApart.

Home