Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 05 lipiec 2018 07:44

Biustonoszowa rewolucja w Suchej Beskidzkiej

W mieście rozpoczyna działalność unikatowa Akademia Biustonosza!

 

- Już 10 lipca od godziny 10:00 zapraszamy do Akademii Biustonosza na ul. Mickiewicza 1 w Suchej Beskidzkiej wszystkie kobiety, które chcą sprawdzić czy noszą odpowiedni rozmiar na bezpłatne – zachęca Teresa Biegun, brafitterka i menagerka sklepu . - Konsultacje przy dobrej kawie i w miłej atmosferze. 

 

Akademia w stolicy powiatu suskiego nie pojawiła się przypadkowo.

- Od dawna interesowałam się prawidłowym doborem bielizny. Zauważyłam, że w naszej okolicy jest bardzo mało profesjonalnych salonów brafitterskich, a liczba kobiet, które wiedzą czym jest brafitting jest przerażająco mała – mówi Teresa- Chcieliśmy z mężem, aby każda klientka odwiedzająca nasz sklep mogła nauczyć się jak poprzez prawidłowo dobrany biustonosz, model a przede wszystkim rozmiar, zadbać o swój biust, aby był jej wdzięczny do końca życia. Dlatego właśnie powstała Akademia Biustonosza. 

Jak wyjaśnia, brafitting to angielski termin, oznaczający staranny dobór biustonosza. Właśnie tym zajmuje się brafitterka. Poprzez dokładny pomiar i analizę piersi dopasowuje odpowiedni rozmiar i konstrukcję biustonosza, aby każda kobieta czuła się w nim jak w drugiej skórze, mając przy tym zapewnione odpowiednie podtrzymanie biustu. 

Teraz z profesjonalnych porad mogą skorzystać mieszkanki Suchej Beskidzkiej i okolic.

 

Akademia Biustonosza ul. Mickiewicza 1 (obok salonu "PLAY")

10 lipiec od godziny 10:00 ugościmy was pachnącą kawą
,pysznym tortem i lampką szampana a co oprócz tego?:

 

- możliwość bezpłatnego doboru biustonosza przez wykwalifikowaną brafitterkę
- W tym dniu kupisz biustonosze nawet do 50% taniej

- Konkurs z nagrodami
- Liczne upominki

 

Home