Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 05 lipiec 2018 08:15

W jakich dzielnicach w Gdańsku warto kupić swoje pierwsze mieszkanie?

Gdańsk to jedno z najbardziej znanych oraz lubianych polskich miast. Nic więc dziwnego, że wiele osób poważnie zastanawia się nad zakupem swojego pierwszego mieszkania właśnie w tym nadmorskim mieście. Gdańsk oferuje liczne miejsca pracy, jest miastem świetnie skomunikowanym oraz komfortowym do zamieszkania. Specjalnie dla osób, które zastanawiają się nad zakupem mieszkania właśnie w Gdańsku przygotowaliśmy zestawienie trzech najatrakcyjniejszych dzielnic tego miasta.

 

Gdańsk – w tych dzielnicach warto kupić mieszkanie!

Najchętniej polecanymi do zamieszkania dzielnicami Gdańska, według opinii jego wieloletnich mieszkańców, jest Pomorze Małe, Oliwa oraz Wyspa Sobieszewska. Wszystkie oferują bowiem dogodny dostęp do terenów zielonych, są świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta oraz są dzielnicami bezpiecznymi i przyjaznymi dla swoich mieszkańców.

Mieszkania Gdańsk sprzedaż w dzielnicy Pomorze Małe

Pomorze Małe zdecydowanie góruje nad innymi dzielnicami Gdańska bogatą ofertą możliwości spędzania wolnego czasu oraz dostępnością rozbudowanej infrastruktury handlowej. Wybierając tę dzielnicę Gdańska jako swoje miejsce zamieszkania mamy gwarancję, że nie będziemy się nudzili oraz wszystko, co najważniejsze do wygodnego i komfortowego życia znajdziemy w bliskiej odległości.

Pomorze Małe jest także świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, nie będziemy mieli więc problemów z dojazdem do pracy, odwiedzeniem znajomych mieszkających w innych częściach Trójmiasta oraz odwiezieniem dzieci do szkoły, na kursy oraz dojazdem na uczelnię.

Mieszkania Gdańsk sprzedaż na Oliwie i Wyspie Sobieszewskiej

Oliwa z kolei cieszy się opinią tej gdańskiej dzielnicy, która jest najbardziej zadbana oraz przyjazna dla swoich mieszkańców. Na Oliwie znajdziemy dużo zieleni, parków oraz terenów rekreacyjnych, które pozwolą nam nawet w wielkim mieście poczuć bliskość przyrody. Wyborem mieszkania w tej gdańskiej dzielnicy z pewnością będą usatysfakcjonowane także osoby poszukujące przystępnych cen towarów oraz usług, które są bardzo konkurencyjne na Oliwie w porównaniu do innych, sporo droższych dzielnic Gdańska.

Miłośnicy zieleni oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu powinni zainteresować się mieszkaniami na sprzedaż na Wyspie Sobieszewskiej. Do kupna własnego „M” w tej lokalizacji kusi także bliskość morza. Warto także wiedzieć, że Wyspa Sobieszewska, jeśli chodzi o plaże oraz wodę, jest uznawana za jedno z najczystszych oraz najprzyjaźniejszych miejsc nad polskim morzem. To świetny wybór, jeśli latem chcemy spędzać dużo czasu na plaży, bez wyjeżdżania na urlop za granicę czy do innych wypoczynkowych miejscowości nad polskim morzem.

Mieszkania Gdańsk sprzedaż – gdzie szukać aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości?

Wybór samej dzielnicy, w której chcielibyśmy kupić mieszkanie w Gdańsku to nie wszystko. Trzeba bowiem jeszcze znaleźć nieruchomość, która będzie dla nas odpowiednia zarówno pod względem wielkości, lokalizacji, jak i ceny.

W tym celu warto regularnie przeglądać ogłoszenia sprzedaży nieruchomości, które znajdziemy m. in. w kategorii mieszkania Gdańsk sprzedaż na TabelaOfert.pl. Jest to rozbudowany ogólnopolski serwis internetowy, na którym możemy obejrzeć wszystkie aktualnie dostępne na sprzedaż mieszkania w Gdańsku także pod kątem wybranej przez nas lokalizacji.

Home