Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców? To możliwe!

Pomimo rosnącej popularności transakcji bezgotówkowych, w Polsce wciąż w wielu miejscach nie można zapłacić kartą. Dlaczego? Część przedsiębiorców obawia się kosztów związanych z zakupem sprzętu i abonamentem za świadczenie usług. To właśnie do nich skierowany jest program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu, przedsiębiorcy mogą otrzymać m.in. darmowe terminale płatnicze.

Gotówka wciąż jest jedyną formą płatności na wielu targach, bazarkach i w sklepach osiedlowych. Kartą płatniczą rzadko można też płacić w automacie z napojami i przekąskami i w lokalach usługowych. Rzadkością jest terminal płatniczy w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym. Tymczasem, jak się okazuje, najwięcej tracą na tym przedsiębiorcy.

Polacy oczekują lepszego dostępu do transakcji bezgotówkowych

Wyniki badań mówią same za siebie - Polacy oczekują szerszej dostępności do transakcji bezgotówkowych. Jak przekonują, cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, jakie daje płatność bezgotówkowa.

Ponadto, z badania opinii publicznej przeprowadzonego przez eService wynika, że ponad połowa ankietowanych jako preferowaną metodę płatności podaje płatności bezgotówkowe. Zdarzają się nawet przypadki w których klient w przypadku braku możliwości przeprowadzenia transakcji bezgotówkowej rezygnuje z produktu lub usługi.

Darmowe terminale płatnicze?

Obecny trend dostrzegli inicjatorzy programu Polska Bezgotówkowa, którzy – wychodząc naprzeciw potrzebom nie tylko klientów, ale i przedsiębiorców – oferują bezpłatne terminale płatnicze.

Program skierowany jest do tych przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich placówkach oraz do tych, którzy otwierają nowy biznes.

Udział w programie jest bezpłatny. W jego ramach (gwarantuje to jeden z partnerów -eService) można otrzymać do 3 terminali płatniczych. Ponadto, przez 12 miesięcy nie jest pobierana prowizja od transakcji. Oferowane jest również wsparcie techniczne.

By wziąć udział w programie należy na stronie bezgotowki.pl wybrać odpowiedni, dopasowany do swojego biznesu terminal, wypełnić zgłoszenie, przejść weryfikację i czekać aż darmowy terminal płatniczy zostanie dostarczony przez kuriera pod wskazany adres. Więcej informacji dostępnych jest na stronie programu bez gotówki. https://bezgotowki.pl/

Transakcje bezgotówkowe stają się coraz wygodniejsze i coraz bardziej dostępne. Jedyna dostępna forma płatności jaką jest gotówka staje się problemem dla coraz większej liczby konsumentów. Z tego powodu często muszą bowiem zrezygnować z zakupu lub usługi.

Home