Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
czwartek, 02 sierpień 2018 23:25

InCampo - aktywizacja społeczności lokalnej

Proszę państwa, proszę się rozejrzeć wkoło, proszę powędrować wzrokiem wzdłuż zamieszkiwanych  przez państwa miejscowości.  Następnie, spróbować zlokalizować w nich miejsce w których można rozbić namiot i bezpiecznie w nim przenocować zostawiając przed nim chociażby rower. Ile takowym lokacji udało się Wam zidentyfikować?

 Nazywam się Wojciech Groń i razem z kolegą tworzymy aplikacje mobilną służącą w popełnianiu tanich podróży. Idea która przyświeca naszemu projektowi ma dualny wymiar. Pierwszy z nich, to zlokalizowanie bezpiecznych miejsc do rozbicia namiotu. Chcemy aby każdy niskobudżetowy podróżnik lub osoba poszukująca bezpiecznego noclegu wiedziała o takowym – chcemy stworzyć, mówiąc w największym skrócie - spis takich miejsc.  

Drugi wymiar, to danie szansy każdemu właścicielowi ogrodu do zarabiania na nim. Na „chłopski rozum”, mieszczuchy wynajmują pokoje i całe mieszkania a Ty wynajmij swój ogród. Nazywamy się InCampo i tworzymy nowy rynek kooperacji między ludźmi.

 

 

 

Formujemy nowy produkt, przez co ciągle się czegoś uczymy i rozwijamy. Na wagę złota jest dla nas każda uwaga i opinia. Zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. // fb: InCampo Jeżeli Państwo się zdecydują dodać informacje na temat swojego ogrodu – to nic prostszego. Proszę się zarejestrować na naszej stronie i oczekiwać na pierwszych podróżników. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia z nami społeczności najemców i odkrywców.

Wojciech Groń

Home