Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ile kosztuje profesjonalna fotografia ślubna w Małopolsce?

Są takie usługi związane ze ślubem i weselem, na których wyborze raczej nie powinniśmy oszczędzać. Należy do nich fotografia ślubna, której najważniejszym zadaniem jest dostarczenie nam pięknych, pamiątkowych zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Koszt ślubnych fotografii jest jednak zróżnicowany i zależy m. in. od miejsca pracy fotografa, jego doświadczenia, a także oferowanych w pakiecie usług. Ile średnio kosztuje fotografia ślubna małopolskie i jak choć odrobinę zaoszczędzić na współpracy z profesjonalnym fotografem?

 

Fotografia ślubna małopolskie – średnie stawki fotografów ślubnych za reportaż

Organizacja ślubu i wesela to dziś bardzo kosztowne i pracochłonne przedsięwzięcie. Nic więc w tym dziwnego, że wielu małżonków poszukuje oszczędności pragnąć wyprawić swoje wesele jak najmniejszym kosztem. Jest wiele rzeczy, na których możemy zaoszczędzić organizując swój ślub i wesele. Nie zalicza się jednak do niech fotografia ślubna, która jest zdecydowanie warta każdej wydanej złotówki. Zdjęcia utrwalają bowiem na papierze wszystkie ulotne chwile, które już nigdy się nie powtórzą i nie będzie możliwe ich odtworzenie w innym momencie.

Przeglądając oferty fotografów zauważymy, że fotografia ślubna małopolskie to usługa o bardzo zróżnicowanym koszcie. W zależności od doświadczenia, portfolio, warsztatu fotografa oraz usług wchodzących w skład pakietu, za sesję ślubną zapłacimy bowiem od ok. 2000 zł wzwyż. Jest to cena, która najczęściej obejmuje wykonanie tzw. reportażu ślubnego. W jego trakcie fotograf będzie nam towarzyszył podczas ceremonii zaślubin w kościele, drogi do sali weselnej oraz zabawy weselnej. W kwocie tej zwykle nie mieści się natomiast sesja plenerowa oraz wykonywanie zdjęć podczas poprawin. Są to bowiem dodatkowe usługi, które zwykle wyceniane są osobno.

Fotografia ślubna małopolskie – jak zaoszczędzić na wyborze fotografa ślubnego?

Mimo tego, że nie powinniśmy szukać dużych oszczędności w przypadku fotografii ślubnej, to jednak możemy wybrać taką usługę, której niższy koszt będzie nadal szedł w parze z wysoką jakością. Fotografia ślubna małopolskie to bowiem usługa, która oferowana jest zarówno przez fotografów pracujących na terenie Krakowa, jak i profesjonalistów świadczących swoje usługi w mniejszych miejscowościach. Wybierając tego drugiego możemy nieco zaoszczędzić na koszcie wykonanej przez niego sesji ślubnej, za którą w większości przypadków zapłacimy o średnio 10-15% mniej niż w przypadku fotografa działającego w dużym mieście.

Nowożeńcy o bardzo ograniczonym budżecie, którzy nie chcą jednak rezygnować z profesjonalnych fotografii ślubnych, mogą także zdecydować się na powierzenie tego zadania początkującemu fotografowi. Należy zachować jednak dużą ostrożność i wybierać wyłącznie sprawdzonych wykonawców o potwierdzonych kompetencjach oraz referencjach. Takich wykonawców możemy w prosty sposób wyszukać w kategorii fotografia ślubna Małopolska na Weselezklasa.pl. Na tym portalu ślubnym znajdziemy bowiem szeroki wybór fotografów ślubnych z Krakowa oraz całego województwa małopolskiego wraz z ich cennikami oraz opiniami klientów.

Home