Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 23 sierpień 2018 07:06

Gwiazdy Ekstraklasy zagrają dla Grzegorza Leśniaka

W piątek 24 sierpnia br. wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do Budzowa. O godzinie 17.30 na bosku „Strzelca” odbędzie się mecz charytatywny dla Grzegorza Leśniaka. Zagrają w nim Gwiazdy Ekstraklasy z reprezentacją Biznesmenów.

 

Historia Grzegorza Leśniaka i jego niefortunnego skoku do wody w basenie została już w przeszłości opisana także i na naszym portalu. Był 9. sierpnia 2015 roku. - W wyniku niefortunnego wypadku w basenie doznałem bardzo poważnego urazu kręgosłupa (złamanie wybuchowe trzonów kręgów C5 i C6 ze stenozą kanału kręgowego, stłuczenie i obrzęk rdzenia kręgowego na poziomie C4-C7, krwiak śródrdzeniowy na poziomie C5-C6, złamanie łuku kręgu C4) Uraz ten spowodował, że moje życie było dwukrotnie zagrożone, ale nie dałem za wygraną, bo mam dla kogo żyć. Niedowład czterokończynowy, zakrzepica i spastyka to moje największe zmory, z którymi walczę każdego dnia. Obecnie nie jestem zdolny do samodzielnej egzystencji, wymagam pomocy i opieki 24h na dobę. Konieczna jest stała rehabilitacja i leczenie farmakologiczne, które przekracza możliwości finansowe mojej rodziny - czytamy na profilu Pomóż wstać Grześkowi na Facebooku: https://www.facebook.com/pomozwstacgrzeskowi/ .

To już drugi taki mecz zorganizowany dla Grzegorza – pierwszy odbył się dwa lata temu w czerwcu. Tym razem szeregi Gwiazd Ekstraklasy zasilili tacy piłkarze jak: Artur Sarnat, Jacek Matyja, Łukasz Surma, Marcin Jałocha, Maciej Żurawski, Mirosław Szymkowiak, Janusz Nawrocki, Piotr Brożek, Paweł Brożek, Grzegorz Pater, Mariusz Job, Zdzisław Janik,Marek Motyka, Jerzy Kowalik, Stanisław Owca oraz Krzysztof Szopa. A drużynę Biznesmenów będą reprezentować między innymi: Jerzy Stawowy, Józef Sałapat, Tomasz Bielarz, Piotr Stawowy, Janusz Zajda, Krzysztof Ćwiertnia, Bogdan Sobaniak. Głównym organizatorem meczu podobnie jak i poprzedniego jest Janusz Suwada.                     

Wstęp na mecz jest wolny. Po meczu zaplanowana jest impreza taneczna w restauracji "Magnolia", gdzie obowiązują bilety (wstęp jest odpłatny – 100 zł od osoby). Zabawę poprowadzi znany i lubiany duet DJ V&S Brothers. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Grzegorza Leśniaka.                                                        

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów meczu oraz imprezy. Przyjdź i pomóż Grzegorzowi!!!                                                                                                                                     

Więcej szczegółów na plakatach.

Home