Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 27 sierpień 2018 10:57

Nauczyciele z awansem zawodowym

W czwartek, 23 sierpnia br. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat suski.

 

Wśród awansowanych byli pedagodzy z Zespołu Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Makowie Podhalańskim, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Podhalańskim. Zdobycie kolejnego stopnia awansu zawodowego poprzedzone było trwającym dwa lata i dziewięć miesięcy stażem,  zakończonym egzaminem przed komisją powołaną przez zarząd powiatu.

- Życzę awansowanym dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w dążeniu do zdobywania kolejnych stopni awansu, jakim jest stopień nauczyciela dyplomowanego oraz tytuł honorowy profesora oświaty - powiedział starosta.

źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

asdasdasdasdas
ShowMeble
Home