Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 03 wrzesień 2018 00:19

Rusza nabór do grup taneczno-gimnastycznych i Power&Latino Fitness!

Sieć klubów Lady Fitness, która może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami na scenach ogólnopolskich i międzynarodowych przygotowuje otwarcie nowego sezonu także w Suchej Beskidzkiej. Przygotowanie instruktorów, którzy sami są pasjonatami sportu, zawodnikami i sędziami sprowadzanymi do nas dziesiątki kilometrów sprawiają, że do klubów Lady Fitness ściąga coraz więcej chętnych. Na swoim koncie Lady Fitness ma wyszkolenie drugich V-ce Mistrzyń Europy 2018, Mistrzyń Polski Cheerleaders i Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym! To co wyróżnia Lady Fitness to suma czynników profesjonalizm+rodzinna atmosfera+indywidualne podejście = cel.

 

Tylko w ubiegłym roku dzieci uczestniczące w treningach uczestniczyły m.in w ogólnopolskich konkursach tańca stając na podium, oraz Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej zdobywając srebrny medal.

 

Trenerką jest także dwukrotna złota medalistka ogólnopolskich zawodów Bikini Fitness 2018, dzięki czemu panie uczestniczące w Power&Latino Fitness mogą poznać skuteczne sposoby na niechciane boczki i poćwiczyć także z pełnym energii nowym instruktorem i tancerzem Miłoszem! Dzieci i młodzież oprócz treningów taneczno-gimnastycznych ukierunkowanych na pokazy i konkursy, będą mogły sobotnie przedpołudnie (w czasie gdy rodzice oddają się zakupowemu shoppingowi), spędzić na autorskim programie Gym&Acro dla tancerzy Lady Fitness. Oprócz tego nie zabraknie oferty treningów fitness indywidualnych i cieszącego się wielkim wzięciem pierwszego tańca młodej pary. Więcej informacji trenerzy podadzą już wkrótce - już teraz dowiedzieliśmy się, że pierwsze zajęcia ruszą w drugim tygodniu roku szkolnego. Akademia Lady Fitness przygotowuje pierwsze treningi w formie próbnej, dla każdego kto zechce zagościć na ul. Przemysłowej 18.

 

Informacje, aktualności i grafiki dostępne będą już od 4 września:

- www.ladyacademy.szkola.pro

- tel. 509699252

- lub facebook: www.facebook.com/ladyfitnessakademia

asdasdasdasdas
Home