Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 17 wrzesień 2018 23:15

Kurzajki, brodawki, narośla na ciele, rumień, naczynka - mam ich już dość !!!

Brązowe plamki, grudki albo cieliste "wypustki" – to tylko niektóre nazwy, którymi bywają określane różnorakie zmiany skórne. Na ludzkiej skórze często można natknąć się na WŁÓKNIAKI, brodawki, kurzajki i różnego rodzaju plamki.  Przyjmują kolor od cielistego do brązowego, mogą być bezpośrednio nasadzone na skórze lub wisieć na drobnej szypułce. Cieliste albo brązowawe plamki zwykle wiszą na skórze i zdarza się, że "straszą" wyglądem.  Skutecznie szpecą one skórę i są trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami. Nic więc dziwnego, że niektórzy panikują i robią wszystko, by pozbyć się ich możliwie jak najszybciej.

 

Pękające naczynka, tzw. PAJĄCZKI to kolejny problem spędzający sen z oczu.  Są zwykle pierwszym objawem problemów naczyniowych. Wiele osób boryka się także z trądzikiem różowatym, rumieniem, który zdarza się już częściej i coraz to w młodszym wieku. Z pomocą przychodzi nam współczesna medycyna estetyczna, dzięki której możesz trwale pozbyć się tej nieprzyjemnej dolegliwości.

Jeżeli  widzisz na swojej skórze zmianę w postaci włókniaka, naczynka, kurzajki, brodawki, mocno zaróżowionej skóry itp, nie panikuj, bo problem ten dotyczy wielu ludzi bez względu na płeć. I łatwo można się go pozbyć. Bez komplikacji :)

Rozwiązaniem w dziedzinie leczenia zmian skórnych jest zabieg laserem diodowym medycznym.

Laser przeznaczony jest do leczenia zmian naczyniowych, skórnych na twarzy i nogach u dorosłych i dzieci. Urządzenie doskonale radzi sobie z takimi problemami jak: pajączki, rozszerzone naczynia, rumień, trądzik różowaty, naczyniaki starcze i gwieździste, punkty rubinowe czy kępki żółte.

Zadaniem lasera jest emisja wiązki energii przechodzącej przez warstwę tkanki skórnej na określoną głębokość, nie uszkadzając jej.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry uzależnione jest to od wielkości i głębokości zmian naczyniowych, skórnych, które ustępuje po kilku dniach. Należy pić dużo wody, aby skóra była nawodniona, elastyczna, co przyczyni się do szybszej jej  regeneracji po zabiegu.

Pojedyncze, drobne naczynka, włókniaki, brodawki  można usunąć podczas jednorazowego zabiegu. Leczenie rozległych i głębokich zmian wymaga serii zabiegów.

Zapraszamy już w ten czwartek J

Ilość miejsc ograniczona.

MAGIA SPA

Tel. 660 050 534

http://www.magiaspa.com/zabiegi-laserowe/trwale-zamykanie-naczynek/

asdasdasdasdas
Home