Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 03 październik 2018 21:56

III Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura w Wadowicach

Już w najbliższą niedzielę tj. 7 października 2018 w godz.11:00 - 17:00 mamy zaszczyt zaprosić wszystkie przyszłe Młode Pary i ich rodziny na III już Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura w Wadowicach.

Tym samym otwieramy sezon targów ślubnych 2018/2019.
Wraz z przedstawicielami wielu firm branży ślubnej przygotowaliśmy dla przyszłych nowożeńców mnóstwo nowości modowych, florystycznych, kosmetyczno-fryzjerskich, atrakcji...i innych.
Przygotowując się do organizacji swojego wesela, musicie być przekonani, że firmy, z którymi współpracujecie są rzetelne, profesjonalne i zadbają, aby ten dzień był wyjątkowy... bo przecież to najważniejszy dzień w Waszym życiu. 
W dniu 7 października 2018 r. już będziecie mogli w jednym miejscu i klimatycznej sali z uroczą jasną oranżerią, wybrać spośród wielu firm i szerokiego wachlarza usług, tę która spełni Wasze oczekiwania.
Czekamy na Was z mnóstwem ciekawych propozycji, z wieloma pokazami i atrakcjami, rabatami i degustacjami które uatrakcyjnią pobyt na III Regionalnych Targach Ślubnych.
Nie przegap tego dnia! 
Czekamy na Was - wstęp wolny!
Kolejnych szczegółów szukaj na naszym fanpag'u  https://www.facebook.com/StudioDekoracjiIOrganizacjiImprezAbi/  

Home