Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 09 październik 2018 22:33

Naprawa sprzętu AGD u klienta. Na co zwrócić uwagę?

Urządzenia gospodarstwa domowego są awaryjne, ale jeżeli ulegną zepsuciu, nie trzeba zawozić ich do serwisu, ponieważ fachowiec przyjeżdża pod wskazany adres. Wybór serwisanta zajmującego się naprawą powinien być przemyślany, aby ponownie nie trzeba było wzywać innego fachowca. Jakie usługi realizują specjaliści od sprzętu AGD? Czym się kierować przy wyborze serwisanta?

 

Warunki naprawy – normy, które powinny być przestrzegane

Standardem stało się wykonywanie napraw u klienta. Zamawiając usługi fachowca, zorientuj się, czy dolicza dodatkowo koszty dojazdu i diagnozy. Większość renomowanych firm nie dolicza tych kosztów. Klient płaci za dojazd i diagnozę jedynie wtedy, gdy rezygnuje z naprawy. Ważne jest, aby otrzymać gwarancję na naprawę. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że naprawiony element za chwilę znowu ulegnie awarii, a wtedy klient nie może zgłosić reklamacji, w ramach której naprawa zostałaby dokonana ponownie, ale tym razem bezpłatnie. Rzetelni fachowcy zapewniają z reguły roczną gwarancję, a na dodatek wszelkie prace realizują z użyciem części oryginalnych lub zamienników najwyższej jakości – od klienta zależy, jaką opcję wybiera. Najlepszych specjalistów wyróżnia precyzja wykonywanych napraw. Rekomendowane jest korzystanie wyłącznie z usług wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy do zawodu podchodzą z pełnym profesjonalizmem, a potwierdzeniem ich umiejętności są odpowiednie uprawnienia i certyfikaty.

Kompleksowa naprawa sprzętu AGD

Urządzenia gospodarstwa domowego zwykle psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Na przykład, gdy stos prania czeka na swoją kolej lub chcemy ugotować obiad. Zamiast zastanawiać się od razu nad zakupem nowego sprzętu można wezwać fachowca. Dobry specjalista skutecznie zajmie się takimi sprzętami jak pralka, lodówka, zamrażarka, kuchenka, zmywarka i piekarnik. Doświadczony serwisant nie ma problemu z naprawą nowoczesnych modeli urządzeń i doskonale radzi sobie również ze sprzętem starszego typu. W przypadku poważniejszych usterek może zalecić wymianę części. Rzetelny specjalista informuje, czy wymiana jest w ogóle opłacalna – zdarza się, że awaria jest na tyle poważna, że korzystniejszym rozwiązaniem jest jednak zakup nowego urządzenia.

 

Fachowcy godni polecenia – jak szukać?

Na kompleksową obsługę można liczyć, korzystając z https://www.restartagd.pl. Dzięki serwisowi nie trzeba na własną rękę szukać fachowca z kwalifikacjami. Do realizacji prac są delegowani specjaliści z uprawnieniami, którzy mają solidne doświadczenie. Serwis obsługuje aż 60 miast na terenie całego kraju. Jeżeli wolisz jednak szukać specjalistów samodzielnie, poproś o polecenie kogoś rodzinę i znajomych. Fachowcy z polecenia są sprawdzeni i zwykle nie zawodzą. Możesz również rozejrzeć się na forach internetowych, gdzie różne osoby polecają sobie wzajemnie usługi rozmaitych ekspertów. Ogłoszenia w prasie niestety mogą okazać się pomyłką, ponieważ każdy może napisać, że ma doświadczenie i kwalifikacje, a trudniej to zweryfikować. Jeżeli masz wątpliwości, nie wahaj się jednak prosić o okazanie dokumentów uprawniających do wykonywania zawodu.

Home