Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Redakcja

"Sucha24.pl - portal tworzony z pasją" - to serwis powiatowy i platforma hostingowa przeznaczona do informowania, przekazywania i zbierania informacji o Powiecie Suskim.


Serwis służy również lokalnej społeczności do przekazywania informacji przez tworzenie blogów, pisaniu artykułów i komentarzy przez użytkowników portalu. 

Portal Sucha24.pl miał swoją premierę w sierpniu 2011 roku i reaktywowany 1 stycznia 2014 roku. Powstał jako inicjatywa prywatna. 

Właścicielem serwisu jest Firma "Agat", zajmująca się prowadzeniem portali internetowych.  

Przy pomocy blogów i komentarzy dochodzi na niej do wymiany myśli i debaty na ważne tematy dotyczące Powiatu Suskiego 

Pisać i komentować może każdy - założenie własnego profilu jest bardzo proste.Stopka redakcyjna:

Redaktor Naczelny
: Tomasz Wala       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


dziennikarze
:
Jolanta Żmija,           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Wilczek
Wojciech Ciomborowski
Łukasz Razowski      
Karol Dudziak           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mateusz Wilczek
Bartosz Oczkowski


Rejestr prasowy dla dziennika Sucha24.pl:

Sygn.Akt.Ns.Rej.Pr22/12  Sąd Okręgowy/ I Wydział Cywilny w Krakowie 

Wydawca:
Firma F.H.U "Agat" Tomasz Wala  z siedzibą w Suchej Beskidzkiej 
 posiadająca NIP:5521005310
Adres do korespondencji: ul. Mickiewicza 54a  34-200 Sucha Beskidzka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Wala  tel; 606620933

klimatyzator

Gazetki Promocyjne