Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Koronawirus COVID-19 (259)

poniedziałek, 26 październik 2020 11:39

Nowy dobowy rekord zakażonych w powiecie suskim

Napisane przez

Kolejne dzień złe dane płyną z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suchej Beskidzkiej. Ostatniej doby zakażenie koronawirusem potwierdzono aż u 91 mieszkańców powiatu suskiego, co jest nowym dziennym rekordem. Wirusa zwalczyło 47 osób.

niedziela, 25 październik 2020 11:58

Pokaźne grono zakażonych, ale i ozdrowieńców

Napisane przez

W ostatnich godzinach żaden z mieszkańców powiatu suskiego zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 nie wymagał przewiezienia do szpitala. I to cieszy. Niemniej znowu przybyło dożo nowych zakażonych, choć zarazem niemal tylu samo ozdrowieńców.

sobota, 24 październik 2020 11:36

Rekord zakażeń z 17 października wyrównany

Napisane przez

17 października w powiecie suskim wykryto aż 83 przypadki koronawirusa, co było rekordowym wynikiem. Dziś został on niestety powtórzony. Cieszy, że sporo osób odzyskało zdrowie, ale jest ich trzy razy mniej niż zakażonych.

Trwa konferencja premiera Mateusza Morawieckiego, w której biorą udział także ministrowie. Podczas niej ogłoszono szereg dalszych obostrzeń, które mają wyhamować transmisję koronawirusa SARS-CoV-2.

Najnowsze dane z Powiatowej Stancji Sanitarno-Epidemiologicznej wciąż nie napawają optymizmem. Koronawirus SARS-CoV-2 zabrał w powiecie suskim kolejne życie, a przy tym znacząco przybyło zakażonych.

Po wczorajszym wyhamowaniu lawiny zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie suskim, dziś znowu informacje nie są najlepsze. Przybyło 43 nowych zakażonych i „tylko” 27 ozdrowieńców. Covid-19 przyczynił się przy tym do śmierci kolejnej osoby.

Wczoraj informowaliśmy, że suski mobilny punkt wymazowy drive thru przeniesiono z powodów logistycznych na łącznik prowadzący od siedziby starostwa do ul. Szpitalnej. Wjazd do punktu wytyczono od ul. Kościelnej (łącznik jest jednokierunkowy).

Działający od kilku tygodni przy suskim szpitalu tzw. Drive Thru został po zakończeniu dzisiejszego dnia pracy przeniesiony. Od jutra testy wymazowe pod kątem obecności koronawirusa SARS-CoV-2 będą wykonywane na świeżo odebranym łączniku prowadzącym od budynku Starostwa Powiatowego do ul. Szpitalnej.

Po kilku dniach dużych wzrostów ilości zakażeń koronawirusem wśród mieszkańców powiatu suskiego, dziś z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej napłynęły lepsze wieści. Niestety zmniejszenie się dynamiki wzrostu nowych przypadków koronawirusa zbiegła się ze śmiercią dwóch osób.

Strona 1 z 20
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19