Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Koronawirus COVID-19 (346)

Po wczorajszym wyhamowaniu ilości zakażeń koronawirusem w powiecie suskim, dziś ponownie dane w naszym powiecie są najgorsze w całym województwie.

sobota, 16 styczeń 2021 11:35

Zmalała dobowa ilość zakażeń

Napisane przez

Pozostaje wierzyć, że wczorajszy gwałtowny wzrost dobowych przypadków koronawirusa był jedynie epizodyczny. Dziś sytuacja nie wróciła może do stanu jaki utrzymuje się od kilku tygodni, ale niemniej do dobrej.

O ile w Polsce przyrost zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 jest dziś mniejszy niż wczoraj, to w powiecie suskim nastąpił gwałtowny wzrost. Tak wysokiego wyniku nie obserwowaliśmy już przez wiele tygodni.

czwartek, 14 styczeń 2021 13:10

W powiecie suskim pojedyncze przypadki koronawirusa

Napisane przez

Ponownie dobowa ilość zakażeń w kraju utrzymuje się na poziomie nieprzekraczającym 10 tys. osób i to w okresie 2 tygodni od zakończenia okresu świąteczno-noworocznego. W powiecie suskim sytuacja jest jeszcze lepsza.

Choć dobowa ilość zakażeń koronawirusem utrzymuje się poniżej 10 tys. to ostatnie dane znowu niepokoją. Ponownie rośnie ilość odnotowanych zgonów.

wtorek, 12 styczeń 2021 11:43

Zakażonych niewielu, ale jedna osoba zmarła

Napisał

Co prawda utrzymuje się w Polsce niska ilość dobowych przypadków zakażenia koronawirusem, ale nadal ilość umierających z powodu COVID-19 jest duża. Minionej doby z tego powodu jedna osoba zmarła w powiecie suskim.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej minister zdrowia, Adama Niedzielski poinformował, że od 18 stycznia do szkół wrócą uczniowie z klas 1-3. Reszta obostrzeń dotycząca nie tylko uczniów z klas starszych, ale też handlu, gastronomii, sportu, funkcjonowania kin, basenów czy siłowni pozostaje bez zmian przynajmniej do końca miesiąca.

poniedziałek, 11 styczeń 2021 13:22

Niewielka ilość zakażonych

Napisał

Minionej doby wykonano tylko 26,1 tys. testów na koronawirusa, więc dobowe wyniki zakażeń są niskie. W poniedziałki to już „norma”.

niedziela, 10 styczeń 2021 11:31

Zakażonych (jak na weekend) nie jest mało

Napisane przez

Co prawda dziś dobowa ilość zakażeń koronawirusem nie przekroczyła 10 tys. osób, ale jak na dane weekendowe wynik jest bardzo wysoki. W Małopolsce i powiecie suskim sytuacja jest inna.

Strona 1 z 27
HomeKoronawirus COVID-19