Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Koronawirus COVID-19 (36)

środa, 01 kwiecień 2020 09:35

Już 209 zakażonych w Małopolsce (AKTUALIZACJA)

Napisane przez

Obecnie w województwie małopolskim jest 209 osób, u których stwierdzono zakażenie koronawirusem. Jest też prawdopodobnie kolejna jego śmiertelna ofiara. Zmarła 87-letnia mieszkanka powiatu limanowskiego. Była zakażona, ale nie ustalono jeszcze, czy przyczyną jej śmierci była choroba COVID-19.

wtorek, 31 marzec 2020 18:06

Najmłodsza zakażona osoba to niemowlę

Napisane przez

Statystyki dotyczące zachorowań na COVID-19 w Małopolsce zmieniają się po kilka razy dziennie. Dopiero co podawaliśmy, że najmłodsza zakażona koronawirusem osoba w naszym województwie ma 12 lat, a najstarsza 83. Dziś najmłodsza ma zaledwie 8 miesięcy, zaś najstarsza – 91 lat.

wtorek, 31 marzec 2020 14:22

Niewiele testów, żadnych podejrzeń zakażenia

Napisane przez

W powiecie suskim od piątku ponad dwukrotnie wzrosła ilość osób przebywających na kwarantannie. Obecnie jest ich około 440. Wynika to z tego, że coraz więcej ludzi wraca z zagranicy.

Dziś (31 marca) premier Mateusz Morawiecki poinformował o nowych obostrzeniach mających pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Mają one obowiązywać przez najbliższe dwa tygodnie (z możliwością przedłużenia). 

wtorek, 31 marzec 2020 09:14

Koronawirus omija powiat suski? (AKTUALIZACJA)

Napisane przez

Ilość potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Małopolsce wzrasta tak szybko, że niebawem nasze województwo może pod tym względem doścignąć śląskie.

poniedziałek, 30 marzec 2020 17:55

SOR w Wadowicach nieczynny. Powód? Podejrzenie koronawirusa

Napisane przez

W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Wadowicach pojawił się dzisiaj (30 marca) pacjent, który ma objawy pozwalające przypuszczać, że jest zakażony koronawirusem. Pobrano od niego materiał do testu, a SOR został zamknięty do czasu wyjaśnienia sytuacji.

poniedziałek, 30 marzec 2020 09:40

174 osoby z koronawirusem w Małopolsce (AKTUALIZACJA)

Napisane przez

 

W Małopolsce są już 174 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Dziś pozytywny wynik dały testy wykonane 24 osobom.

W szpitalu w Myślenicach zmarł pacjent z niewydolnością krążeniowo-oddechową. Dopiero po jego śmierci wyszło na jaw, że był zakażony koronawirusem.

niedziela, 29 marzec 2020 14:00

Koronawirus okrążył powiat suski (II AKTUALIZACJA)

Napisane przez

Do wczoraj jedynym powiatem graniczącym z suskim, w którym nie potwierdzono żadnego przypadku zachorowania na COVID-19, był żywiecki. Dzisiaj (29 marca) to się zmieniło. Burmistrz Żywca Antoni Szlagor podał na swoim facebookowym profilu informację o pierwszej osobie z tego miasta, u której wykryto koronawirusa.

Strona 1 z 3
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19