Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Koronawirus COVID-19 (166)

niedziela, 09 sierpień 2020 12:09

Spokojna niedziela. Nie ma nowych zakażonych

Napisał

W ostatnich dniach w Polsce notowano rekordowe dobowe ilości zakażonych koronawirusem. Większość przypadków diagnozowano w Małopolsce i na Śląsku. Na szczęście w naszym powiecie sytuacja jest o niebo lepsza.

sobota, 08 sierpień 2020 08:25

Trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem

Napisał

Trzy nowe przypadki koronawirusa odnotowano w ostatnich godzinach w naszym powiecie. Od początku pandemii zakaziły się nim 234 z powiatu suskiego.

Od dziś obowiązują nowe wytyczne związane z pandemią koronawirusa. Nie tylko wprowadzono strefy żółtą i czerwoną, w których obostrzenia są największe. Na terenie całego kraju w miejscach publicznych należy zakrywać usta i nos. Jeśli nie maseczką, to… przyłbicą.

Niedawno służby sanitarne szukały osób, które podróżowały pociągiem z Bielska nad morze. Teraz proszą o kontakt tych, którzy niedawno gościli w zatorskim parku rozrywki Energylandia.

piątek, 07 sierpień 2020 09:29

Dobre wieści. Nikt nie zakaził się koronawirusem

Napisał

Optymistyczne wieści napłynęły z suskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W naszym powiecie w ostatnich godzinach nikt nie zaraził się koronawirusem.

Przez kilka dni w powiecie suskim nie odnotowywano nowych przepadków koronawirusa, a i pojawiali się ozdrowieńcy. Dziś pojawiły się gorsze wiadomości.

Choć w naszym powiecie sytuacja epidemiologiczna się znacznie poprawiła i w ostatnich dniach nie przybywa zakażonych koronawirusem, to w wielu innych powiatach już tak dobrze nie jest. Z tego powodu policjanci wystosowali do mieszkańców apel.

środa, 05 sierpień 2020 09:06

Nikt się nie zaraził, ale i nikt nie ozdrowiał

Napisał

W suskim bez zmian. Tak jednym zdaniem można opisać sytuację epidemiologiczną w naszym powiecie. W ostatnich godzinach nikt nie zakaził się koronawirusem, a przynajmniej nie zostało to odkryte, a także nie było przypadku ozdrowienia.

Małymi krokami poprawia się w ostatnich dniach sytuacja epidemiologiczna w powicie suskim. Kolejna osoba zwalczyła koronawirusa. A co najważniejsze, nikt się  nim nie zaraził.

Strona 1 z 13
HomeKoronawirus COVID-19