Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Koronawirus COVID-19 (89)

Prawie sześćdziesiąt cztery procent zarażonych koronawirusem mieszkańców powiatu suskiego od początku epidemii można już uznać za ozdrowieńców. Czwartkowy raport Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Suchej Beskidzkiej przynosi informację, że takich osób jest już trzydzieści.

Zgodnie z zapowiedziami środowa konferencja premiera Mateusza Morawieckiego przyniosła kolejne łagodzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Niektóre zaczną obowiązywać już od najbliższej soboty, następne od 6 czerwca. 

Po raz kolejny mamy dobre informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce. W województwie przez ostatnie 24 godziny wykryto tylko 3 przypadki COVID-19 (na blisko 1600 wykonanych testów). Wyzdrowiały natomiast 32 zakażone osoby.

poniedziałek, 25 maj 2020 09:42

W gminie Stryszawa jest ich najwięcej

Napisane przez

Od wczorajszego wieczoru w Małopolsce nie pojawił się żaden nowo wykryty przypadek zakażenia koronawirusem. Przybyło natomiast 3 ozdrowieńców. Z 1176 osób, u których od początku epidemii potwierdzono zakażenie, 731 jest już wyleczonych.

niedziela, 24 maj 2020 10:25

Koronawirus w Małopolsce odpuszcza

Napisane przez

Dokładnie miesiąc temu pisaliśmy, że koronawirus w Małopolsce nie odpuszcza. Teraz z czystym sumieniem możemy napisać coś wręcz przeciwnego. Mimo iż ilość prowadzonych w województwie testów pod kątem COVID-19 sięga w ciągu doby od 1847 do 2403, bardzo niewiele z nich przynosi wynik dodatni. W ciągu ostatnich 24 godzin wykryto tylko jeden nowy przypadek zakażenia.

piątek, 22 maj 2020 10:31

Mało nowych zakażeń, dużo ozdrowieńców

Napisane przez

Tym razem mamy dobre wiadomości na temat sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce. W ciągu całej ostatniej doby zakażenie koronawirusem stwierdzono u zaledwie 6 osób, zaś wyzdrowiało 30 pacjentów, którzy zmagali się z COVID-19.

czwartek, 21 maj 2020 10:26

Nowi zakażeni tylko z jednego powiatu

Napisane przez

Dzisiejsze przedpołudniowe wiadomości z frontu walki z koronawirusem nie są aż tak optymistyczne, jak wczorajsze wieczorne, kiedy nie było ani jednego nowego przypadku zakażenia. Od tamtej pory przybyło ich 10, wszystkie z powiatu oświęcimskiego.

środa, 20 maj 2020 19:37

Zero nowych zakażeń w Małopolsce

Napisane przez

Do tej pory praktycznie każda nasza wiadomość o sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce zawierała informację o  kolejnych osobach, które złapały koronawirusa. Tym razem jest inaczej. Od czasu naszego przedpołudniowego raportu, w województwie nie ujawniono ani jednego nowego przypadku zakażenia.

Choć w ciągu ostatniej doby w Małopolsce wykonano 2 027 testów na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, zakażenie potwierdzono u zaledwie 4 osób (od czasu naszej wieczornej informacji na ten temat przybyły dwie nowe). Natomiast ozdrowieńców pojawia się coraz więcej.

Strona 1 z 7
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19