Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 28 marzec 2020 12:26

Już 105 osób z potwierdzeniem zakażenia

Już 105 osób z potwierdzeniem zakażenia Foto: Pixabay

W Małopolsce jest już 105 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Jednak nadal wśród osób, u których je wykryto, nie ma mieszkańców powiatu suskiego.

 

Według informacji uzyskanych w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suchej Beskidzkiej, dotąd na naszym terenie nie było nawet przypadków, w których ktoś byłoby podejrzany o zakażenie.

Od wczorajszego popołudnia w Małopolsce przybyło 36 osób, u których wykryto koronawirusa. W tej grupie jest dwadzieścioro mieszkańców Krakowa, pięcioro pacjentów z powiatu krakowskiego, tyle samo z wielickiego, dwoje z Nowego Sącza, dwie kobiety z powiatu bocheńskiego oraz po jednym mężczyźnie z powiatów limanowskiego i wadowickiego.

Jedynym powiatem graniczącym z suskim, w którym dotąd nie ujawniono żadnego przypadku zakażenia koronawirusem, jest żywiecki w województwie śląskim.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19Już 105 osób z potwierdzeniem zakażenia