Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 31 marzec 2020 09:14

Koronawirus omija powiat suski? (AKTUALIZACJA)

Koronawirus omija powiat suski? (AKTUALIZACJA) Foto: Pixabay

Ilość potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Małopolsce wzrasta tak szybko, że niebawem nasze województwo może pod tym względem doścignąć śląskie.

 

Na Śląsku ilość osób, u których wykryto koronawirusa to 255, a u nas - 192. Od wczoraj w Małopolsce przybyło kolejnych 18 przypadków. Wśród zakażonych osób jest troje mieszkańców Krakowa, tyle samo pacjentów z powiatu krakowskiego, pięcioro z wielickiego, dwoje z myślenickiego, jeden mężczyzna z Tarnowa oraz po jednej kobiecie z powiatów: tarnowskiego, proszowickiego i brzeskiego. Tylko siedem z nich jest hospitalizowanych.

Chociaż do tej pory potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem pojawiły się już w powiatach wadowickim, myślenickim, nowotarskim i żywieckim, w otoczonym przez nie suskim jeszcze żadnego nie ujawniono.

 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19Koronawirus omija powiat suski? (AKTUALIZACJA)