Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 16 maj 2020 10:57

Dwu Małopolan zmarło w ostatnich godzinach na COVID-19

W Małopolsce ostatnio wykonuje się po około 2000 testów na obecność koronawirusa w ciągu doby, jednak kolejnych przypadków zakażenia przybywa stosunkowo niewiele. Od naszej ostatniej informacji na ten temat, wykryto 4 nowe.

 

W tym samym czasie za wyleczonych uznano 5 pacjentów. Od początku epidemii w całym województwie koronawirusa wykryto u 1121 osób. 553 z nich są już zdrowe. Z powodu COVID-19 zmarło 37 zakażonych – dwóch w ciągu ostatnich godzin. To dwaj mężczyźni z Krakowa, obaj w podobnym wieku. Jeden miał 67, a drugi 68 lat.

W powiecie suskim sytuacja jest taka sama, jak wczoraj wieczorem. Z 35 zakażonych wyzdrowiało już 23. Ozdrowieńcy to mieszkańcy: Suchej Beskidzkiej (4 osoby) oraz gmin: Zawoja (14), Stryszawa (3) i Maków Podhalański (2). Z koronawirusem nadal zmaga się po 5 mieszkańców gmin Stryszawa i Zawoja oraz po jednym z gmin Maków Podhalański i Jordanów.

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19Dwu Małopolan zmarło w ostatnich godzinach na COVID-19