Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 17 maj 2020 11:02

Kolejna śmierć i nowi zakażeni

Dziś nie mamy zbyt dobrych wiadomości z frontu z walki z koronawirusem w Małopolsce. Od czasu naszej wieczornej informacji na ten temat, w województwie nie zwiększyła się liczba ozdrowieńców. Są natomiast nowe przypadki zakażenia. Zmarła też kolejna chora na COVID-19 osoba.

 

Pacjenci, u których testy na obecność koronawirusa dały w ostatnich godzinach wynik dodatni, są mieszkańcami powiatu oświęcimskiego. To trzech mężczyzn w wieku 34 do 50 lat. Jeden z nich przebywa w szpitalu, a pozostali w izolacji. Śmierć zabrała 90-letnią kobietę z powiatu z wielickiego, która przebywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Choć pacjentka cierpiała też na inne choroby, potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19.

W powiecie suskim nic się nie zmieniło od wczorajszego wieczoru. Do tej pory 37 mieszkańców naszego terenu zostało zakażonych koronawirusem. 23 już wyzdrowiało, pozostali nadal się z nim zmagają. Dwa najnowsze przypadki zakażenia, wczorajsze, dotyczą osób z gmin Stryszawa i Bystra-Sidzina.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
HomeKoronawirus COVID-19Kolejna śmierć i nowi zakażeni