Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 06 lipiec 2020 10:38

W powiecie bez zmian, w Małopolsce coraz więcej zakażonych

Napisane przez
W powiecie bez zmian, w Małopolsce coraz więcej zakażonych Foto: Pexels

Dzisiejsze poranne wiadomości na temat sytuacji epidemiologicznej nie przyniosły informacji o nowych ozdrowieńcach z powiatu suskiego. Ale nie ma też na tym terenie osób, u których w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano COVID-19.

 

Inaczej ma się sprawa w Małopolsce, gdzie codziennie kolejni mieszkańcy dowiadują się o tym, że ulegli zakażeniu. Przez ostatnie 24 godziny koronawirusa wykryto u 12 osób. Nie jest ich tak dużo, jak we wcześniejszych dniach, ale też w ciągu ostatniej doby przeprowadzono znacznie mniej testów na obecność koronawirusa - zaledwie 632. Wcześniej bywało ich dwa, trzy, a niekiedy nawet cztery razy więcej.

Przez minione 24 godziny wyzdrowiał tylko jeden Małopolanin. Z 1863 osób, które zaraziły się od początku epidemii, wleczonych jest w sumie 1291. Jednak w ostatnich dniach regularnie przybywa tych, którzy obecnie zmagają się z zakażeniem. Dzisiaj jest ich 523.

asdasdasdasdas
HomeKoronawirus COVID-19W powiecie bez zmian, w Małopolsce coraz więcej zakażonych