Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 21 listopad 2020 12:10

Więcej ozdrowieńców niż zakażonych

Napisane przez

2277 nowych przypadków koronwirusa SARS-Cov-2 wykryto minionej doby w Małopolsce. W naszym powiecie po wczorajszym gwałtownym wzroście, dziś sytuacja jest zdecydowanie lepsza.

 

W powiecie suskim przybyło dziś 25 zakażonych, co oznacza, że od początku pandemii odnotowano ich 2762. Jednocześnie potwierdzono, że ilość ozdrowieńców wzrosła do 2157, czyli o 36 osób. Minionej doby odnotowano jeden zgon z powodu COVID-19 (51 w powiecie suskim).

Obecnie w powiecie suskim z wirusem (według oficjalnych danych) zmagają się 553 osoby. Wciąż jest to piąty najniższy wynik w Małopolsce po powiatach proszowickim (145), tatrzańskim (257), dąbrowskim (300) i olkuskim (398).

Szczegółowe dane o sytuacji w poszczególnych gminach podamy w poniedziałek, gdyż w weekend (jak informowaliśmy) suska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna nie opracowuje raportów pozwalających ją przedstawić. 

asdasdasdasdas
HomeKoronawirus COVID-19Więcej ozdrowieńców niż zakażonych